Konzepta Moscow jaunie koncepti

Vācijas uzņēmuma Villeroy&Boch jauno vannas istabu kolekciju prezentācija notika salonā Konzept.

Attēlā: Aveo New Generation.

Arhitekti un dizaineri tika iepazīstināti ar nesen notikušās santehnikas izstādes ISH 2013 hitiem: Aveo New Generation, True Oak, Legato un Amadea Royal white kolekcijām. Katram no tiem ir atšķirīga koncepcija – no izsmalcināta minimālisma līdz pat pārmērīgai greznībai.

Austrumeiropas eksporta direktors Jirgens Beinings (Jürgen Beining) sniedza pārskatu par Villeroy & Boch ilggadējo pieredzi vannas istabas mēbeļu un sanitārtehnikas tirgū, kā arī par katras kolekcijas priekšrocībām un priekšrocībām. Prezentāciju apmeklēja aptuveni divi simti cilvēku – arhitekti, dizaineri, žurnālisti un partneri. Kā vienmēr vakars noritēja draudzīgā atmosfērā, ar lielisku ēdienu, jautriem konkursiem un dāvanām.

Uz fotoattēla: True Oak kolekcija.

Attēlā: Legato kolekcija.

Attēlā: Amadea Royal kolekcija.

Lasīt arī  Notekūdeņu novadīšana... sienā. No Geberit
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: