Mājas apstākļos veidots ezers

Kos Faraway Pool ir peldbaseina un burbuļvannas krustojums, taču tas atgādina arī nelielu ezeru. No pirmā acu uzmetiena vienīgā atšķirība ir ģeometriskāka forma un pakāpieni, kas atvieglo piekļuvi ūdenim.

Starp šo asimetrisko mini pūlu no uzņēmuma Kos un dabiskā ūdenstilpē, ir dažas līdzības.

Ja jūsu vannas istabā vēl nav pietiekami daudz vietas pilnīgai vannai, varat izvēlēties brīvi stāvošu vannu ar tādām pašām kontūrām.

Faraway Vis-a-Vis by Kos, ko izstrādājuši Palomba Roberto un Ludovica.

Piemēram, baseins Faraway Pool ir iebūvēts vienā līmenī ar grīdu. Un, pateicoties "dubultā to var piepildīt līdz malām: ūdens pārplūdīs no "iekšpuses" bļodas uz "ārpusi". Kā raksta Koss, "monotonā ūdens plūsma atgādina dabas skaņas.

Zem mini baseina lielajiem pakāpieniem ir uzstādīts kompresors, kas rada ūdens viļņošanos. ( jauka atšķirība no ezera ) pakāpieni ir aprīkoti ar gaismu ( tie ļauj ērti nolaisties ūdenī. Tos var izmantot arī kā sēdekļus.

Faraway Pool ir daļa no jaunās vannas istabas mēbeļu sērijas, kurai arī raksturīgs plūstošs, "dabisks" izskats formas ziņā ( kolekcijā ir vanna un divas izlietnes ).

Lasīt arī  Grohe projektē nākotnes vannas istabu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: