Trīs Villeroy & Boch krānu kolekcijas

Villeroy & Boch prezentē Domicil, LaFleur un Square – kolekcijas, kas apvieno izturību, funkcionalitāti un pārlaicīgu dizainu.

Trīs pozīciju maisītāju krāni no Domicil- Mūsdienīga tradicionālā dizaina interpretācija minimālisma formā. Maisītāji ir pieejami hroma un šampanieša krāsā, un tos rotā pārsteidzošas detaļas: melni rokturi, konusveida vārstu korpusi. Pieejami arī divu veidu izsmidzinātāji ( plakans izsmidzinātājs un augsts, izliekts izsmidzinātājs ).

LaFleur maisītāju dizains iemieso Villeroy & Boch zīmola estētiku Boch. Kolekcijā ir dažādi rokturu varianti, trīs pozīciju maisītājs ar Swarovski kristāliem, stikla modelis ar matētu apdari un modelis no sniega balta porcelāna. Maisītājus var rotāt ar ziedu motīvu, un LaFleur classique ir oriģināli krusta formas rokturi.

Kvadrātveida maisītāju sērija ar šķautņainiem rokturiem, kas veidoti mūžīgā, vintage stilā. Šī sērija būs saistoša cienītājiem, kuri novērtē mūsdienīgu klasiskā dizaina risinājumu.


Iepazīstiet citas Villeroy&Willeroy kolekcijas Boch.

Lasīt arī  Kartell by Laufen ierodas Maskavā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: