JAQUAR GROUP jaunā LAGUNA kolekcija

Laguna kolekcija, ko īpaši Jaquar Group vajadzībām izstrādājuši MatteoThun ( MatteoThun ) un Antonio Rodriguez ( AntonioRodriguez ), ietver pilnu vannas istabas produktu klāstu: dažādus maisītājus, bezprofila dušas kabīnes, izsmalcinātas mēbeles un izsmalcinātus vannas istabas piederumus.

Svarīgākais Laguna kolekcijā – neticamas kombināciju un izsmalcināta dizaina iespējas. Augstas kvalitātes keramika un izsmalcinātās formas paver plašas iespējas radošumam.

Jaucējkrāni, aksesuāri, mēbeles, dušas un vannas ir papildināti ar metāla elementiem, kā arī ozola un riekstkoka koka apdari. Kolekcija ir konsekventi veidota, un to var izvēlēties no trim krāsām, kā arī no plašā aksesuāru klāsta.

Laguna ir ideāls risinājums jebkurai noskaņai, vēlmēm un vannas istabas izmēram. Moderns un elegants dizains ir gan universāls, gan dabisks. Kolekcija ir paredzēta gan privātām telpām, gan lieliem komerciāliem projektiem.

Lasīt arī  15 jauni produkti izstādē Cersaie 2013
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: