Sanitārtehnikas aizkulises

Dizainera Mateo Tūna (Matteo Thun) ( Matteo Tūna (Matteo Thun )) radītā "neredzamā" vannas istabas kolekcija Rapsel ieguva Interjera dizaina balvu.

Viena kolekcija Itālijas uzņēmumam Rapsel Izstrādājis slavens itāļu dizainers Matteo Thun ( Matteo Thun ). Vienotā jēdziena koncepcija "Neredzamie" objekti. Matteo Thun vienkārši paslēpa tualetes podiņu, izlietni un dušas paliktni "vākā"-režģis. Pēdējais ir izgatavots no ( ūdens un mitruma izturīga materiāla ) lapegles koka;.

Kad sanitārtehnikas piederumi netiek izmantoti, režģis nosedz objektu un tualetes vairs nav redzamas.

Solomona R. Gugenheima Laikmetīgās mākslas muzejs. Guggenheim atrodas ASV, un tam ir vairākas filiāles visā pasaulē. Muzeja dibinātājs bija filantrops Solomons Roberts Gugenheims. Muzeja ēku projektējis slavenais arhitekts un dizainers Frenks Loids Raits ( Frank Lloyd Wright ).

Turklāt režģi var izmantot arī kā, piemēram, sēdekli vai dvieļu turētāju. Izlietne un izlietne ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, bet tualetes poda materiāls ir Keramika. Jūs varat pasūtīt atvāžamu plauktu ar atvilktni līdzīgā "režģa" dizainā Stils.

Rapsel kolekcija One uzvarēja konkursā Interior Design Awards un tika atzīta par labāko no visiem vannas istabu dizainparaugiem.

Balvu piešķīra kompetenta žūrija, kuras sastāvā bija dizaineri un žurnāla Interior Design redaktori. Rezultāti tika paziņoti ikgadējā balvu pasniegšanas ceremonijā Ņujorkas Gugenheima muzejā ( pasākums tiek rīkots jau piekto gadu). 2009. gadā Rapsel sērija One ieguva arī ICFF balvu par labāko vannas istabas risinājumu Starptautiskajā mēbeļu izstādē Ņujorkā.

Lasīt arī  Grohe svinēja vasarnīcu sezonas atklāšanu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: