Jacob Delafon iekārto vannas istabu

Jacob Delafon atklāj jaunu vannas istabu kolekciju Vox.

Jacob Delafon Vox vannasistabas kolekcijā ietilpst funkcionāli modernā stilā veidoti izlietnes statīvi, ietilpīgi skapīši, spoguļi un izlietņu galdiņi. Izlietnēm ar 25 mm biezām sieniņām ir plašas malas piederumu novietošanai un dziļa ( 12 cm ) apakšdaļa, lai samazinātu šļakatu izšļakstīšanās iespēju. Modeļi ir pieejami piecos izmēros 60 cm, 80 cm, 100 cm ( ar labo vai kreiso spārnu ) 120 cm ( vienvietīga izlietne ) un 140 cm divvietīga izlietne ). Tās tiek montētas atsevišķi, un to apakšdaļas iekšpusē meistari ar rokām slīpē, lai nodrošinātu visprecīzāko un stabilāko novietojumu atvilktnē.

Tualetes skapīšiem ir divas vai trīs plašas atvilktnes, kurās var novietot visas vannas istabā nepieciešamās lietas, un tie ir pieejami piecos izmēros: 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm un 140 cm. Kolekciju papildina divu vai trīs atvilktņu skapīši ( 60 cm vai 80 cm ) un pie sienas piekaramais kolonnas skapis.

Lasīt arī  BWT aprīkojums tagad HOGART_art izstāžu zālē
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: