Geberit atsvaidzina gaisu vannas istabā

Cilvēkiem, kuri nevēlas samierināties ar nepatīkamām smakām, Geberit ir izstrādājis DuoFresh ar Sigma40 skalošanas mehānismu.

Geberit klusais DuoFresh piešķir vannasistabas gaisam alpīnas pļavas svaigumu. Tā paņem to tieši no tualetes poda, izvada caur filtru un pēc tam izvada telpā. Sistēmu ir ļoti vienkārši lietot un uzturēt. To var izslēgt, nospiežot skalošanas plāksnīti otrreiz vai ar taimeri uz 10 minūtēm. Ar divkāršu klikšķi var atvērt arī dekoru paneli kokogļu filtra nomaiņai vai ātrai piekļuvei skalošanas kubam. Šķīstošais dezodorants nodrošina papildu svaigumu un higiēnu tualetes podā ar katru skalošanu.

Geberit DuoFresh priekšsienas uzstādīšanas komplektu var kombinēt ar visiem Eiropā populārākajiem pie sienas piekaramajiem tualetiem, taču Geberit iesaka izmantot Keramag un Ifö tualetes podus ar Rimfree bezapmales tehnoloģiju, kas nodrošina augstu higiēnas līmeni. Geberit DuoFresh ir 10 gadu garantija.

Lasīt arī  WORLDSKILLS RUSSIA 2016 konkurss ar TECE
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: