20 gadus vēlāk

20. novembrī TANIT svinēja savu divdesmito gadadienu. Latvijas vadošais sanitārtehnikas izstrādājumu un mēbeļu piegādātājs no labākajiem Eiropas zīmoliem organizēja simboliskas sacensības.

Svētki notika Rīgas Centrālā hipodroma ēkā, Royal Hall banketu zālē. Izstādes norises vietas izvēle nebija nejauša: pirms 20 gadiem, pēc organizatoru teiktā, darbs interjera dizaina tirgū bija galvenais pasākuma fokuss bija kā īsta sacīkste. TANIT viesi Pasākuma viesi bija vairāk nekā 300 cilvēku. Viņu vidū ir draugi un klienti, arhitekti, dizaineri, piegādes uzņēmumu pārstāvji un žurnālisti.

TANIT, dibināta 1992. gadā, sāka savu ceļu, ieviešot zinātnes un tehnoloģiju sasniegumus dažādās nozarēs. Laika gaitā galvenā uzmanība tika pievērsta sanitārajiem piederumiem. Tagad "TANIT" ekspozīcijās Šeit ir vairāk nekā 70 kolekcijas no vadošajiem itāļu un vācu zīmoliem: Duravit, Devon un TANIT Devon, Hansgrohe, Villeroy& Boch, Jacuzzi un daudzi citi.

Uzziniet vairāk par TANIT.

Attēlā: uzņēmuma "TANIT" dibinātāji Vladimirs Lupinos, Sergejs Voščinskis un Valērijs Zotovs.

Attēlā: TANIT izpilddirektors Sergejs Voščinskis ar sievu.

Attēlā: Igors Isajevs, Reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs.

Attēlā: Marina Šerstjuka ( Interjera studija "Rīga-Roma" ).

Attēlā: Darja Nikolajeva ( Žurnāls Mezzanine ), Marina Matevosyan un Polina Semashko ( Iepirkšanās ceļvedis ).

Attēlā: Jara Jazz Group.

Lasīt arī  Roca iekaro jaunus apvāršņus izstādē ISH
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: