Dornbracht apbalvojums

Dornbracht noslēdz gadu ar panākumiem – decembrī zīmols ieguva prestižo balvu "Gada labākais".

Dornbracht šoruden izstādē Cersaie prezentēja vairākus jaunus produktus ( cm. «Dornbracht jaunumi izstādē Cersaie 2010 no 21.10.2010 ). Un jau decembrī viena no tām – Dornbracht Hover Lamps – saņems prestižo gada labākā dizaina balvu Ūdens dozators no LOT- sērijas Apbalvojums par gada labāko dizainu ( BoY ) un 2010. gada labāko produktu savā kategorijā.

LOT ūdens dozatoru ir izstrādājis uzņēmums Sieger Design, ar kuru Dornbracht sadarbojas jau daudzus gadus. Modelis ļauj izveidot "dzeršanas zonu" dzeramā ūdens zona virtuvē vai citā mājas telpā, jo tā var piegādāt karstu un aukstu dzeramo ūdeni ( šķidrums jau ir attīrīts ). Ūdens temperatūra tiek regulēta ar sviru.

Izpētiet visu Dornbracht klāstu.
Lasīt arī  Caurspīdīgs mājiens
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: