Sasniegtais progress: skalošanas plāksne

Ja jūs meklējat vairāk nekā tikai skalošanas plāksni, lai noskalotu savu paslēpto ūdens izlietni, tad jums vajadzētu izlasīt mūsu. Mēs pētām jaunākās skalošanas piedziņas tehnoloģijas, dizainu un inovatīvus materiālus

Priekšsienu uzstādīšana: vienkārša un praktiska

Par ko tas ir? Sienas piekaramo sanitārtehnikas izstrādājumu slēpta uzstādīšana, kas aiz viltus sienas paslēpj visus inženierkomunikāciju savienojumus un instalācijas.

WC uzstādīšanas sistēma. Komplektā ietilpst plakana tvertne izolētā apvalkā un ciets rāmis, kas visbiežāk balstās uz grīdas. Splūdes tvertnē ir uzstādīts moderns skalošanas mehānisms ar dažādiem skalošanas veidiem. Pēc uzstādīšanas instalācijas sistēma nav redzama, tāpēc īpaša uzmanība jāpievērš (-skalošanas plāksnei; vienlaikus ar to ir izveidota lūka piekļuvei tvertnes iekšpusē )- Tā ir vienīgā lieta, kas palikusi ārpusē.

Skalošanas režīmi

Skalošanas vadība 38913 by Grohe. Dubultā skalošana.Mūsdienās populārākais skalošanas mehānisms ir skalošanas plāksne dubultā. Skalošanas plate ir aprīkota ar divām funkcijām: ( 6-8 litri ) lielam ūdens daudzumam un ( 3-4 litri ). Tas ietaupa ievērojamu ūdens daudzumu.
Geberit Rumba skalošanas plāksne. Stop skalošanas sistēma. Arī tas palīdz taupīt ūdeni, taču citādā veidā: ar pirmo pogas nospiedumu lietotājs uzsāk ūdens plūsmu, ar otro pogas nospiedumu ūdens brīvi plūst caur sienu to pārtrauc priekšlaicīgi, kad tas ir nepieciešams.
Skalošanas piedziņa Sigma 80 116.090.SM.1 / 116.091.SM.1 ar Geberit. Skalošana bez pieskāriena. skalošanas iespēja, vienkārši pieliekot plaukstu pie infrasarkanā sensora Patiess sanitāro telpu paraugs: vienkāršs un higiēnisks. Plastmasas un stikla sensoru atslēgas ir pieejamas no Alca Plast, Sanit, Viega un Geberit.
RP050101000 uzstādīšanas sistēma Ifo. Skalošana + smaku uztvērējs. Mūsdienu tualetēs cīņai ar smakām tiek izmantotas divas tehnoloģijas:
Cisternas cisternā. Atsvaidzinošo tableti parasti ievieto tieši izlietnē, lai tualetes podā nepaliktu svešķermeņi. Svaigi Ido un Ifö WC moduļi Izvelkamie kārtridži tabletēm skalošanas plāksnītēs. Turklāt Grohe ir izstrādājusi dušas paneļa balstu, kas atveras, lai nodrošinātu piekļuvi atsvaidzinātāja izsmidzinātājam.
Ogles filtrs. Geberit instalācijā ir iekļauts DuoFresh skalošanas plates modulis, kurā gaiss, nospiežot skalošanas plāksni, izplūst caur kokogles filtru un pēc tam caur skalošanas plates sānu spraugām atkal nonāk tualetē, lai attīrītu gaisu.
Lasīt arī  11 higiēnas dušu modeļi

Skalošanas iedarbināšanas pogas materiāli

Skalošanas vadība 38574 / 37063 by Grohe. Plastmasa. Galvenās priekšrocības – Lēti un pieejami ar plašu apdares materiālu klāstu. Hromētā plastmasas ielaiduma plāksne praktiski neatšķiras no tērauda plāksnes. Un dārgmetālu simulācija Sigma Sigma 115 ieskalošanas dušas galviņas Sigma 115 stilīgā bronzas, vara un zelta apdare ļauj saskaņot to ar jūsu vannas istabas dizainu ļauj harmoniski integrēt plastmasas skalošanas plāksni jebkurā antīka stila vannas istabā.
Skalošanas plāksne 38784, Grohe. Metāls. Slīpēta vai spīdīga metāla skalošanas plāksne ir ļoti izturīga un to ir ļoti viegli uzturēt tīru. Maisītāja skalošanas plāksnes lieliski sader arī ar vannas istabas metāla furnitūru.
Sigma 80 116 ieskalošanas plāksne.090.SG.1 / 116.091.SG.1 no Geberit. Stikls. Protams, ir rūdīts stikls, ko ir ļoti grūti salauzt. Līdz šim lielākā daļa komerciāli pieejamo skalošanas plākšņu ir stikla plātnes, taču augstāka līmeņa ražotāji – Geberit, Tece, Sanit, Grohe, Viega – piedāvā arī skalošanas plātnes no stikla. Tos var izgatavot bezkrāsainus matētus vai daudzkrāsainus.
Sigma 50 115 skalošanas plāksne.788.SC.1 ar Geberit. Combo. Mūsdienu uzņēmumi piedāvā klientiem iespēju burtiski veidot savu skalošanas plāksni. Tece ir izveidojis TeceLoop stikla skalošanas plākšņu klāstu ar plastmasas skalošanas plākšnēm dažādās krāsās un ar dažāda veida apmalēm. Sanit zīmols paplašina stikla skalošanas plākšņu klāstu, un Viega tikko ir laidusi klajā kombinētās plākšnes, kurām var izvēlēties vienu no trim stikla pamatnes krāsām un vienu no trim galvenajām krāsām.

Drukas. Pogas, kas izgatavotas no parastiem materiāliem, var personalizēt ar dažādām apdrukām. Modeļotas virsmas ir pieejamas no Geberit, Grohe un Sanit.

Attēlā: Sigma 50 Geberit pēc pasūtījuma izgatavota iebūvējama skalošanas plāksne.

Neparasts dekors

Izcili materiāli. Sanit izgatavo gan masīvkoka, gan ar citu veidu koka inkrustācijām rotātas plāksnes no dārgmetāla. Grohe savas skalošanas plāksnes rotā ar ādu, bet Tece ir modeļi ar dabīgā akmens pogām.

Lasīt arī  13 izlietņu modeļi 40 cm platai virtuvei

Apgaismots. Vājā gaisma ap skalošanas plāksni rada lielisku efektu, palīdz orientēties vannas istabā naktī un, atšķirībā no spilgtas augšējās gaismas, neaizkavē miegu.

Tukša pamatne. Paneļi ar tukšu virsmu ir dārgi, taču ļauj jums dekorēt pēc saviem ieskatiem. Šāds maisītājs ir komplektā ar īpašu no kažokādas, ādas vai cita materiāla izgatavotu līstīti ( Geberit ) vai flīžu vai mozaīkas paliktni, piemēram, uz sienas ( Viega ).

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: