8 jautājumi par dušas kabīnēm

Dušas kabīne – kompakta, ērta un funkcionāla: šeit ir gan burbuļvanna, gan apgaismojums. Taču ērtības ir garantētas tikai tad, ja izvēlaties pareizo modeli un pareizi to uzstādāt. Kas jāņem vērā?

1.Kāda ir atšķirība starp apkalpes kabīni un monobloku??

Iestatiet un izmantojiet to. Monobloka kabīnei ir viss nepieciešamais. Arī monobloka uzstādīšana, kas ietaupa vietu, nav sarežģīta – nav nepieciešami nekādi būvdarbi. Saliekamās dušas kabīnes – dzimis ar ( drenāžas tekni ) ar sienām un durvīm. pārējais – saskaņā ar jūsu vēlmēm.

2.Dušas kabīnes uzstādīšanas vieta?

ērti — nišā. Ja vannas istabā ir niša, ir vērts to izmantot un izveidot iebūvētu kabīni. Nišas ārpusi var noklāt ar skaistām flīzēm vai porcelāna keramikas flīzēm. Šaurās dušas, neraugoties uz to kompaktumu, ir aprīkotas ar tādām pašām funkcijām kā "lielformāta" dušas: vairāki ražotāji piedāvā lietošanai gatavus, pilnībā aprīkotus iebūvējamus modeļus.

4.Kā pareizi iztukšot ūdeni?

Drenāžas caurums — augstāka. Svarīgākais ir pārliecināties, ka caurules ir drošas, un novērtēt to piemērotību: santehnikas pieslēgumam jāatrodas zem dušas kabīnes notekas. Atkarībā no izmantotā materiāla drenāžas cauruļu slīpums ir 1-3 cm uz tekošo metru. Ņemiet vērā šo noteikumu, ja dušu ierīkojat tālu no stāvvada. Dušas kabīnei var nākties izbūvēt podestu.

Lasīt arī  Ūdens taupīšana ar santehnikas tehnoloģijām

Tvaika dušas piemēri ( hammam funkcija ).

  • Stūra dušas kabīne Cult no Albatros
  • Dušas kabīne A-0811 no rūpnīcas Appollo
  • Dušas kabīne Loop no rūpnīcas Kos
  • Appollo dušas kabīne A-8021

Cult stūra dušas kabīne no Albatros.

5.Par ko domāt uz priekšu?

Laipas un papildu elektroinstalācijas. Izlemiet, kur vēlaties ierīkot dušas kabīni. Ja vieta ir tālu no stāvvada, kabīne, visticamāk, būs jāuzstāda uz pjedestāla. Var būt nepieciešams ierīkot papildu elektroinstalācijas, kas nozīmē elektriskās drošības jautājumus.

6.Kādas ir dušas kabīnes funkcijas??

Whirlpool sistēma. Parasti dušas kabīne ir aprīkota ne tikai ar dušas galviņu un maisītāju, bet arī ar burbuļvannu sistēmu. Tajā ir augšējā un rokas duša, muguras un kakla masāžas strūklas, plaukti piederumiem, sēdeklis un vadības sistēma.
Rotējošā duša. Vēl viens "jauks papildinājums" — Rotācijas dušas: metāla propelleris ar vairākām lāpstiņām, kas caururbtas ar vairākiem caurumiem, kas ūdens spiediena ietekmē izvēršas, un strūklas veido zig-zagveida masāžas jostas. Rotējošā duša ir kļuvusi tik populāra, ka to var uzstādīt ne tikai kabīnē, bet arī tieši pie griestiem vai vannas istabas sienas.

Kabīnēs ir dušas sliedes ar liela diametra, daudzšķautņainām stacionārām dušas galviņām un rokas dušas galviņām, kas ļauj izvēlēties no dažādiem smidzināšanas veidiem.

7.Kuras durvis dušas kabīnēm?

bīdāmā duša — vairāk komforta. Bīdāmās dušas durvis ir strukturāli ērtākas nekā veramās dušas durvis. Kad tas ir aizvērts, to tur vietā magnētiskā josla. tie ir pieejami 2 un 4 spārnu versijās vai 3 un 6 spārnu versijās. Jo vairāk slāņu.. Jo mazāk vietas salonā, bet jo izturīgāks to rāmis.

8.Ja vēlaties gan vannu, gan kajīti?

Ir kombinācijas! Ja vēlaties abus, un vannas istaba nav gigantiska izmēra Pievērsiet uzmanību "kompromisam" opcija: vannu sistēma ar termostatu, izsmidzinātāju un slēdzi. Augšējā duša nodrošina dažādu veidu strūklas, bet rokas duša ir piestiprināta pie turētāja, kura augstumu var regulēt. Sistēmu var uzstādīt atklātā vai slēptā stāvoklī.

Lasīt arī  Kā izvēlēties pareizo virpuļvannu: modeļa izvēles kritēriji un principi

kombinēto vannu piemēri ( vannas, kas aprīkotas ar dušu ).

  • Kombinētā vanna 247402..0 / 247403..0 / 247408..0 / 247409..0, Roca
  • Taisnstūra formas virpuļvanna ar dušas kabīni 255-269-282 no Teuco
  • Gruppo Treesse izstrādātā Alba boksa burbuļvanna ar dušas kabīni
  • Albatros Movida Combi 170 burbuļvanna un dušas kabīne

Kombinētā vanna 247402..0 / 247403..0 / 247408..0 / 247409..0 Roca.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: