Kā organizēt dušu: iespējami dažādi varianti

Dušas kabīnes šodien aizstāj vannas: tās ietaupa vietu un nodrošina lielāku funkcionalitāti. Pati duša var būt gan vienkārša rokas duša, gan sarežģīta automatizēta sistēma. Pareizā izvēle jums!

Vienvietīgas kabīnes

Duša "viss vienā. Šīs monobloka vannas istabas kabīnes ir aprīkotas ar visu nepieciešamo: burbuļvannu, radio, atlokāmiem sēdekļiem, šampūnu turētājiem, tvaika pirts funkciju un daudz ko citu. Un pats galvenais.. ) konstrukcija ar dušas paliktni, sienām un durvīm, pilnībā pabeigta un gatava uzstādīšanai un lietošanai. Vienīgais monobloka vannas istabas kabīnes trūkums augstas izmaksas.

Monobloka vannas istabu ar burbuļvannu piemēri.

 • Kohler hidromasāžas vanna ar dušu K-12106-C
 • Vega burbuļvannas dušas kabīne no Glass
 • Pluvia 130R hidromasāžas dušas kabīne no Albatros
 • SenseSation virpuļvannas tvaika dušas kabīne no Hoesch rūpnīcas

Whirlpool vanna ar dušu K-12106-C, Kohler.

Saliekamās kabīnes

Salieciet komplektu. Dušas letni, dušas paliktni, dušas durvis un 4 sienas var iegādāties arī atsevišķi, taču ne vienmēr tās ir viena ražotāja izstrādājumi. Dušas kabīne, kas samontēta "no nulles", Tas ir lētāk nekā monobloks un ļauj īstenot dizaina ambīcijas. Monobloka kabīni var atstāt tādu, kāda tā ir. Jūs varat uzstādīt gatavu saliekamu dušas kabīni jebkurā vannas istabas vietā vissvarīgākais ir tas, ka ir uzstādītas caurules.

 • Paplāte. Kabīnes platība ir atkarīga no dušas paliktņa izmēra, optimālie izmēri – 85×85 vai 70×90 cm: jums ir pietiekami daudz vietas, un standarta dušas paliktņa korpusu ir vieglāk uzstādīt. Tas ir aptuveni 11 cm augsts: tieši tik augstu ir jābūt notekcaurulei, taču to var uzstādīt arī tieši grīdā. Dušas paliktnis ir izgatavots no dažādiem materiāliem – akrils, tērauds, keramika, akmens, čuguns- ar nelīdzenu vai pretslīdes virsmu.
Lasīt arī  11 higiēnas dušu modeļi

Parasti dušas paliktņa izmērs nosaka dušas telpas platību. Taču ir arī pretējs variants: apvienojiet dažas ( skatīt "Dušas durvis slīpām dušas kabīnēm". pirmais fotoattēls ) ir iespējams izveidot dažāda izmēra dušas paliktni.

 • dušas galviņas. Dušas kabīnes un vannas var aprīkot ar fiksētu un rokas dušas galviņu. Populāri ir arī lietus pilieni, jo to lielais diametrs un daudzie caurumi imitē īstu lietusgāzi. Hidromasāžas kabīni varat izveidot arī paši, uzstādot speciālu dušas paneli vai iestrādājot hidromasāžas strūklas sienā.

Stelāžas ar rokas un stacionārām dušas galviņām, pie griestiem stiprināmas dušas galviņas ar dažādiem sprauslu režīmiem un pie sienas stiprināmas dušas paneļi ar burbuļvannām – šodien dušas telpu varat iekārtot pēc savas gaumes.

 • Dušas letes Noke NK3220 no Flaminia
 • Dušas galva K-8034 / K-8038 Kohler
 • Lineatre Cristal 097 dušas lete
 • Dušas panelis 26017000, Hansgrohe

Dušas letes Noke NK3220 no Flaminia.

 • sienas. No rūdīta stikla vai polistirola izgatavotas starpsienas tiek piestiprinātas pie alumīnija profila, savukārt bezrāmja starpsienas ir pilnībā izgatavotas no stikla un tiek montētas tieši pie sienām, grīdas un grīdas teknes. Dušas durvis parasti ir veramās vai bīdāmās, retāk – veramās salokāms. Ir konstrukcijas, kurās durvis vispirms tiek nedaudz pavirzītas uz priekšu un pēc tam izstumtas uz sāniem.

Dušas kabīnes durvis var būt salokāmas, bīdāmas vai veramas – izvēle ir atkarīga no personīgajām vēlmēm un jūsu vannas istabas izmēra.

Detaļu taupīšana

Mīnus sienas. Divas sienas un divas durvis veido pie sienas montējamu dušas kabīni ( dažkārt sienas darbojas kā durvis ). Var pat iztikt bez sienām, atstājot tikai dušas paliktni un dušas statīvu vai paneli. Atbilde ir dušas ekrāni ar šļakatu barjerām. Šāda pieeja ļauj ietaupīt gan vietu, gan naudu bet jūs varat atļauties "izšķērdēt" Par dušas kabīnes apdari ar klinkera ķieģeļiem. tas ir ūdensnecaurlaidīgs, izolēts, siltuma un skaņas necaurlaidīgs, to neietekmē sēnītes un pelējums. Turklāt klinkera ķieģeļu Ar krāsu saskaņots materiāls: pareizā izvēle jebkuram interjeram.

Lasīt arī  15 kvadrātveida izlietnes

Pie sienas montējama dušas kabīne ļauj ietaupīt vismaz vienu sienu.

Mīnus paplāte. Tā vietā ir grīdā iebūvēti drenāžas kanāli un notekas. Lineārais vai leņķa dušas kanāls tiek uzstādīts uz ieejas atveres korpusā vai korpusa iekšpusē pie sienas. Ūdeni var novadīt kanalizācijā caur režģi vai spraugu. Un pāreja ir režģis To var novietot jebkurā kabīnes vietā.

Grīdas instalācijas kanālu un drenāžas piemēri dušas kabīnēs bez dušas paliktņa.

 • 38 ACO dušas sistēma ACO ShowerDrain
 • Grīdas notekcaurules ar čuguna dušas režģi 361.666.16.1 no Geberit
 • 48 ACO ShowerDrain by ACO
 • Dušas notekcaurules 154.000.00.1 no Geberit

Dušas notekcaurules 38 ACO by ACO rūpnīca.

Tikai duša. Dušas statīvs vai dušas panelis, notekas grīdā ir gatava visekonomiskākā "dušas kabīne". Mazāk: ūdens šļakatas ir visur, bet jūs varat pasargāt savu vannas istabu ar dušas ekrānu.

Sienas dušas sliedes ar fiksētām un rokas dušām ir piemērotas mazākajām vannas istabām.

Viss jūsu dušai

Vanna UBQ160SQE2DV no kolekcijas Squaro Edge 12 no Villeroy&Villeroy Boch Lumi duša Axi dušas kolonna no Samo
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: