Virtuves izlietņu nacionālās iezīmes

Latvijas tirgū ir pieejami modeļi no visas pasaules. Kura virtuves izlietne jums ir piemērota? Uz šo jautājumu var atbildēt, iepazīstoties ar vienas vai otras valsts ražojumiem raksturīgajām īpašībām.

Vācu izlietnes

Uzlabotas tehnoloģijas. Vācu virtuves izlietnes tiek novērtētas ne tikai Krievijā, bet visā pasaulē. Viņi pamatoti tiek uzskatīti par labākajiem Izturīgs un vienlaikus ērts. Lielākajai daļai modeļu ir neitrāls, moderns stils. Pamata materiāli Nerūsējošā tērauda masīvs ( parasti akrila kompozīts ) ir sintētisks akmens, ko patentējis katrs ražotājs;. Vācijas rūpnīcu kolekcijās var atrast jebkuras formas un izmēra izlietnes No visvienkāršākā 50×50 cm kvadrāta līdz vissarežģītākajam stūra modelim. Modeļiem ir spārni, bļodas un piederumi: griešanas dēlīši, šķīvji u. c. Izlietni var piegādāt ar uzticamu maisītāju no kāda no labākajiem vācu zīmoliem.

Vācijā ražotās izlietnes, kas parasti ir neitrālā, modernā stilā, ir slavenas ar savu kvalitāti. Tie ir izturīgi, ar pārdomātiem spārniem un bļodām, kā arī ar noderīgiem piederumiem.

Itāļu un spāņu izlietnes

Dizains – galvenokārt. Tāpat kā citus produktus, arī virtuves izlietnes no Itālijas iecienītas to modernā dizaina dēļ. To izstrādājuši gan starptautiski atzīti amatnieki, gan talantīgi jaunieši. Spānijas modeļi bieži vien ir tikpat skaisti, taču vietējam patērētājam mazāk pazīstami. Šo Dienvideiropas valstu rūpnīcās noteikti atradīsiet virtuves izlietnes vajadzīgajā stilā: klasiskā, modernā, lauku un citos. Materiālu un formu daudzveidība ir pārsteidzoša. Īpaši interesanti ir leņķa modeļi daudzstūra formā ar vienu vai divām vienāda vai dažāda izmēra bļodām, jebkura izmēra asimetriskiem spārniem.

Lasīt arī  Baseins iekštelpās: dizaina jautājumi

Itāļu un spāņu ražotāji tradicionāli priekšroku dod dizainam, tāpēc ir viegli atrast patiešām modernu izlietni vai jebkura stila izlietnes, ko vēlaties.

Izlietnes no ASV

Ģimenes vērtības. Ziemeļamerikā ir populāra šī klasiskā ēdiena vietējā variācija. Saprotams, ka plašā mājā visam ir jāizskatās iespaidīgi un ievērojami. Šī pieeja ir tuva dažiem Latvijas pircējiem, tāpēc viņus piesaista emaljētas čuguna virtuves izlietnes. Šis materiāls ir skaists un ļoti izturīgs, taču arī dārgs un smags. Turklāt vienmēr rodas jautājumi par emaljas kvalitāti. Eiropā un pie mums gandrīz nekādas čuguna izlietnes netiek ražotas, tāpēc mums tās ir jāved pāri okeānam. Un kāpēc gan ne, ja vēlaties kaut ko nopietnu un pārlaicīgu? Savukārt amerikāņi ir slaveni ar ar rokām darinātām izlietnēm no "retām" un bronzas, apgleznota porcelāna.

Keramika, mākslīgais akmens, emaljēts čuguns&nbsp- ASV ražotāji sludina izturību un stabilitāti, bet dizaina ziņā tie mēdz pieturēties pie klasiskā un lauku stila.

Franču izlietnes

Garšas iemiesojums. Louis XIV ir pieejamas dažādas izlietnes. Taču mūsu valstī Francija importē galvenokārt ekskluzīvus produktus -.. vara un keramikas. Tie ir paredzēti grezniem, klasiska stila interjeriem. Virtuves izlietni papildina retrostandarta divvārstu krāna maisītājs ar izliektu izsmidzinātāju, kas integrējams masīvkoka vai keramikas flīzēm klātā darba virsmā. Ir pieejami arī modeļi lauku stila virtuvei vienkāršāka, bet ne mazāk eleganta.

Franču izlietnes&nbsp- no ekskluzīvām līdz zemnieciskām – visām pārējām lietām ir vienādas, tām piemīt liela elegance.

Latviešu izlietnes

Pienācīgi, bet ne vienmēr lēti. Vai mūsu valstī ir iemācījušies ražot izlietnes modernām virtuvēm?? Jā. Tagad Krievijā, kā arī citur pasaulē, tiek izgatavoti presēta nerūsējošā tērauda un mākslīgā akmens modeļi. Kvalitāte ir diezgan augsta, ir liela izlietņu izvēle mazām virtuvēm, bet cena.. Lai cik dīvaini tas neliktos, tomēr vietējo un, teiksim, Vācijas ražotāju aptuveni identisku produktu izmaksas ir praktiski vienādas. Bet tas galvenokārt attiecas uz nepretencioziem un nelieliem modeļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Sarežģītas formas metāla modeļus mūsu rūpnīcās gandrīz neražo, un Latvijas kompozītmateriālu izstrādājumi joprojām ir lētāki par importētajiem.

Lasīt arī  6 piepūšamie āra baseini

Šodien Krievijā ir pieejamas kvalitatīvas mākslīgā akmens ( kas ir lētākas nekā importētās ) un vienkāršas mazas nerūsējošā tērauda izlietnes ( kuru cena ir salīdzināma ar to importēto analogu ).

Izlietņu un trauku izvēle


Apell FE165UBC izlietne

Izlietne 103.51.000, 649.13.103 Joerger

FI792IPC Apell izlietne
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: