DuPont™ Corian® atjaunina un paplašina savu virtuves izlietņu un vannas istabas izlietņu kolekciju

DuPont™ Corian® zīmola attīstības ietvaros DuPont ievieš koncepciju Endless Evolution un paplašina savu iebūvējamo izlietņu un izlietņu līniju.

Sākotnēji pazīstams kā materiāls virtuves darba virsmām un vannas istabām, DuPont™ Corian® tagad ir pasaulē vadošais santehnikas un interjera dizaina materiālu zīmols. Apvienojot funkcionalitāti, daudzpusību un skaistumu, tas ir plaši izmantots dizaina un arhitektūras jomā. 2015. gada maijā uzņēmums DuPont Krievijā, NVS valstīs, Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā uzsāka jaunā koncepta Endless Evolution ieviešanu. Izmantojot šo koncepciju, tiek piedāvāts pilnveidots un paplašināts DuPont™ lieto izlietņu un izlietņu klāsts Corian®.

Gatavas izlietnes un izlietnes DuPont™ klāsta pamatelements Corian®. Jaunajā kolekcijā, kas pārdošanā nonāca 2015. gada 1. jūnijā, pašlaik ir 40 modeļi. Tajā ietilpst virtuves izlietnes, izlietnes dzīvojamās telpās, sabiedriskās telpās un veselības aprūpes iestādēs. Bezšuvju, padziļinājumā iebūvētie izstrādājumi bagātīgā krāsu paletē ir pazīstami ar savu augsto kvalitāti, izcilo dizainu, izturību un izturību. Drošs un higiēnisks.

DuPont™ kolekcija Corian® Kopš 2015. gada tā ir iedalīta divās kategorijās: vannas istabas izlietnes un virtuves izlietnes. Katram modelim ir unikāls nosaukums, kas atspoguļo tā dizaina un tehnisko īpašību būtību.

Izlietņu kolekciju veido divdesmit modeļi: Purity ( divi modeļi ) Relax ( trīs modeļi ) Refresh ( divi modeļi ) Energy ( trīs modeļi ) Calm ( četri modeļi ) Peace ( viens modelis ) Serenity ( trīs modeļi ) Care ( divi modeļi veselības aprūpei;.

Divdesmit modeļi veido arī izlietņu kategoriju: Smooth ( divi modeļi ) Sweet ( astoņi modeļi ) Spicy ( pieci modeļi ) Sparkling ( pieci modeļi ).

DuPont ir izdevis jaunu produktu katalogu un izstrādājis brošūru "Dzīves portreti" lai iepazīstinātu ar jauno DuPont™ kolekciju Corian®.

Lasīt arī  Okeāna sapņi

Atklājiet DuPont™ produktus Corian® Lai uzzinātu vairāk, pieprasiet mūsu brošūru "Dzīves portreti" Vai pasūtiet jaunu produktu katalogu uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: