Electrolux Rococo ierīces

Rokails un misiņš: Electrolux laiž klajā jaunu virtuves tehnikas kolekciju ar 18. gadsimta piļu iedvesmotiem elementiem.

Cēlā apdare un vītā apdare – Jaunā Electrolux Rococo kolekcija. Tiem ir tradicionāls, rokoko stils, taču tie tikpat labi iederēsies arī mūsdienu virtuvēs. Piedāvājumā ir cepeškrāsnis, plītis ( indukcijas, stikla keramikas un gāzes ) tvaika nosūcēji un mikroviļņu krāsnis.

Funkcionalitāte – Ar mūsdienīgu ievirzi. Pat sarežģītus ēdienus var pagatavot mājās. Piemēram, cepeškrāsnīs ir CombiSteam funkcija, kas nodrošina tvaika gatavošanu, lai gaļa, zivis un konditorejas izstrādājumi būtu aromātiski un izcepti Kraukšķīgi iekšpusē un kraukšķīgi no ārpuses. Tvaiks ļauj gatavot arī zemākā temperatūrā, tādējādi saglabājot ēdiena garšas īpašības.

Lasīt arī  Bosch ir radījis mākslas ledusskapi ar saldētavu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: