Bosch krāso savus ledusskapjus

Bosch ir laidis klajā ledusskapjus sešās dažādās krāsās.

Bosch nolēma, ka ledusskapim nav jābūt garlaicīgākajam virtuves "ainavas" elementam. Uzņēmums ir laidis klajā jaunu krāsainu "Crystal" ledusskapju klāstu. «Sultana" šīs sērijas modeļiem ir fasādes apdare. Priekšējais panelis ir izgatavots no glancēta stikla un pieejams sešās krāsās: melnā, violetā, sarkanā, baltā, kvarca un metāla. Crystal ledusskapju klāsts ir pieejams dažādās krāsās un apdares materiālos «tieši tā, kā vajag" Šo modeli var pielāgot gandrīz jebkuram virtuves interjera stilam.

Vario XL koncepcija nodrošina ērtu vidi ledusskapī- saldētavā. Plaukti un piederumi ir nostiprināti vienpadsmit līmeņos, lai ledusskapja nodalījumā varētu droši uzglabāt pat lielgabarīta priekšmetus ( burkas, pudeles );. Svaiguma zonas ir atbildīgas par dažādu produktu veidu svaigumu. HydroFreshZone pagarina augļu un dārzeņu glabāšanas laiku, uzturot optimālu mitruma līmeni. CoolFreshZone ilgāk saglabā gaļu un zivis nemainīgā aptuveni 0°C temperatūrā. Ogles filtrs attīra gaisu ledusskapī no nepatīkamām smakām.

Ledusskapju saldēšanas jauda – Līdz 15 kg pārtikas dienā. Kamera ir izolēta, lai saglabātu optimālu temperatūru līdz pat 18 stundām elektroenerģijas padeves pārtraukuma gadījumā. Lai samazinātu enerģijas patēriņu, kad īpašnieks ir prombūtnē, ir pieejams brīvdienu un ekonomiskais režīms. Drošības režīms ļauj bloķēt durvis, lai bērns nevarētu nejauši tās atkausēt. Vēl viens pluss Ledusskapji tiek ražoti Strelnā, kur tiek ņemtas vērā visas Latvijas tirgum būtiskās nianses.

Lasīt arī  Uzlabotais Hotpoint saldētava
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: