LG nodrošina tīrību bez vadiem

Jaunais LG CordZero™ padara putekļu sūcēju vieglāku un ērtāku.

LG CordZero™ kolekcijā ir CordZero™ modeļi Jauda, CordZero™ Power Compact, CordZero™ 2-in-1 un LG HOM-BOT Square™ putekļu sūcējs-robots. Visi putekļsūcēji ir bezvadu, tāpēc katrā telpā nav jāmeklē elektrības kontaktligzda. Turklāt tā tīra ātrāk.

Galvenais modelis CordZero ™ Power ( VK89000HQ ) izskatās kā parasts putekļu sūcējs ar vadu. Tā vietā tas ir aprīkots ar PowerPack™ litija jonu akumulatora tehnoloģiju. Nodrošina līdz 40 minūtēm tīrīšanas jaudas sākuma režīmā un līdz 17 minūtēm jaudas režīmā ar augstāko iestatījumu. Kājāmgājējs seko cilvēkam līdz 100 cm attālumā, sekojot līdzi ( RoboSense™ tehnoloģijai ). Aizsargā gaisu no putekļu daļiņām un alergēniem. Ilgs kalpošanas laiks, pateicoties izturīgajam viedajam invertora motoram Smart Inverter Motor™. CordZero™ ir līdzīga funkcionalitāte Power Compact. Abi modeļi ir aprīkoti ar jaudīgu putekļsūcēju un ir kompakti.

Jaunais CordZero™ 2 1- Vienlaikus vertikālais un rokas putekļu sūcējs. Viegls ar ergonomisku rokturi. Birsti var pagriezt par 180 grādiem, tāpēc tā veikli iztīra zem mēbelēm un stūros. Turklāt tam ir LED apgaismojums. Rūpīgi notīriet visus grīdas segumus, tostarp paklājus. Īpaši izstrādātā Anti-Tangle Brush™ birste Tīrīšana praktiski nav nepieciešama. Darbojas līdz 70 minūtēm standarta režīmā un līdz 50 minūtēm maksimālās jaudas režīmā. Decembrī Latvijas tirgum ir pieejamas divas dažādas apdares versijas: spīdīgi sarkana ( VSF7301SCWR ) un spīdīga laima ( VSF7304SCWL ).

Lasīt arī  Polaris putekļu sūcējs darbojas saskaņā ar fizikas likumiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: