Jenny Jasnets par stila tīrību

Jenny Yasnets, Sanktpēterburgas Mukhinsky koledžas absolvente, 2002. gadā kopā ar Svetlanu Djakovu nodibināja dizaina studiju Art Spice. Kopš tā laika nelielā studija ar pieciem cilvēkiem ir uzbūvējusi vairāk nekā piecdesmit dzīvojamo un sabiedrisko projektu Pēterburgā, Maskavā un Kijevā.

Par preferencēm. Kad runājam par personīgo stilu, mēs domājam par mūsdienīgu, funkcionālu telpu. Tomēr katram projektam ir savs tēls. Man patīk atsaukties, piemēram, uz Art Deco un iedvesmoties no tā. Mūsdienu art deco ar savām askētiskajām un tīrām formām un tajā pašā laikā ar greznām apdari un rotājumiem mani ļoti uzrunā, tas man šķiet ļoti aktuāls. Man tas viss šķiet ļoti pareizi.

Art Deco, protams, neeksistē ne Pēterburgā, ne arī Krievijā. Krievijā to nomainīja konstruktīvisms, kas bija tam paralēls.

Par tīru stilu. Es nekad nedarīšu nekādus vēsturiskus atkārtojumus, baroku, impēriju un tā tālāk. Es nedomāju, ka tas ir pareizi. Mēs nestrādājam tīrā art deco vai klasicisma stilā, mēs veidojam mūsdienīgas telpas. Mēs meklējam iedvesmu laikmeta kultūras mantojumā, balstoties uz tā principiem un elementiem. Jebkura mūsu interjera stils tiek noteikts, sarunājoties ar klientu un viņa vēlmēm. Mēs meklējam tēmu, klienta piedāvātos variantus, piedāvājam idejas, mūsdienīgu skatījumu uz konkrēto interjeru, protams, ņemot vērā klienta izvēli un vēlmes.

Par vēlmēm. Labs piemērs ir Tas noteikti ir mūžīgs interjers. Tas nenoveco. Laika gaitā tam nav jāmainās. Mēs, protams, varētu nomainīt aizkarus vai pievienot dažus antīkus priekšmetus. Taču principā iekšējās tas ir attēls, ko veido visi elementi kopā, elementi, kas atrodas konkrētajā brīdī. Tie visi ir ļoti svarīgi, un, ja tos aizstāsiet, jūs sabojāsiet tēlu. Labs interjers, protams, ir interjers, kurā ir māksla.

Lasīt arī  Zelta sapnis

Par darbu ar mākslas objektiem. Obligāti modernā māksla un senlietas – tas arī ir ļoti labi, un vintage lietas ir lieliski! Bet viss, kas jums nepieciešams, ir jāmēra un jāizgaršo.

Priekšmetus interjeram bieži meklējam antikvariātos un blusu tirgos Parīzē. Mēs daudz ko darām pēc savām skicēm. Protams, mēs paši neko neražojam, bet dažkārt pasūtām to no Eiropas, piemēram, Itālijas ražotājiem. Ir dažādas lietas. Katrā mūsu interjerā obligāti ir lietas, kas veidotas pēc mūsu pašu skicēm. Tas var būt jebkas: drēbju skapji, gultas ( mēs tās vienmēr izgatavojam paši ) galdi, konsoles, atsevišķi elementi. Protams, darinot un veidojot lietas interjerā, piemēram, durvis un skapjus. Viss, kas attiecas uz iebūvētajām konstrukcijām, ir vienkārši tehniski nepieciešams jebkurā citā veidā. Ir mēbeles un priekšmeti, kurus mēs vienkārši nevaram atrast tirgū, tāpēc zīmējam un darinām paši.


Interviju pilnībā lasiet vietnē

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: