Samsung laiž klajā savu pirmo biznesa planšetdatoru

Jaunais Samsung GALAXY Tab Active planšetdators uzņēmumiem un biznesa klientiem. IFA 2014 jaunumi.

Samsung GALAXY Tab Active planšetdators, kas paredzēts profesionāļiem. Lieti noderēs birojā, strādājot no mājām vai dodoties komandējumā. Viegls un plāns, tāpēc tas neaizņems daudz vietas jūsu somā. Un tomēr tas ir ļoti izturīgs Jūsu planšetdators nekad netiks nomests, notriekts, pakļauts ūdens vai putekļu iedarbībai. Tas viss, pateicoties īpašam pret triecieniem aizsargājošam pārklājumam un aizsargvāciņam.

Ir aizsargāts ne tikai planšetdatora korpuss, bet arī uzņēmuma dati ( inovatīvā Samsung KNOX drošības sistēma ). Tam ir 3,1 megapikseļa autofokusa kamera, kas spēj skenēt svītrkodus un bezkontakta datu apmaiņas tehnoloģiju, NFC- Ar to daudzus darba uzdevumus varēs atrisināt ātrāk. Planšetdatoram ir C-Pen pildspalva, tāpēc to var lietot pat ar cimdiem. Enerģiju patērējošā akumulatora darbības ilgums ir 8-10 stundas nepārtrauktas lietošanas laikā. Ja nepieciešams, akumulatoru var viegli nomainīt.

Lasīt arī  Nikon profesionāli uzņem portretus
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: