HP laiž klajā savu flagmaņu phablet

Jaunais HP Slate 6 VoiceTab – vairāk nekā planšetdators, gudrāks nekā viedtālrunis. Jau pieejams Krievijā.

HP Slate 6 VoiceTab- HP pirmais planšetdators ar balss funkciju. Tālrunis tiks galā ar biznesa uzdevumiem un ir noderīgs izklaidei: spēles, mūzika, filmas. Strādā ātri, pateicoties četrkodolu procesoram. Divu SIM karšu atbalsts.

Ir divas kameras – priekšā un aizmugurē. Iegūtos attēlus var sinhronizēt starp ierīcēm, izmantojot mākoņa ( HP Connected Photo pakalpojumu ). Ja ierīcē nav pietiekami daudz vietas, varat palielināt atmiņu līdz 32 GB Ietver Micro SD kartes slotu.

HP Slate6 VoiceTab pieejams sudraba krāsā. Uzturiet to dzīvīgu ar noņemamiem aizmugurējiem vākiem. Pieejamas piecas krāsas: sniega balta, neona violeta, ūdens zila, neona rozā un koši zaļa. Paša planšetdatora aizmugure pret skrāpējumiem izturīgs.

Lasīt arī  HP iepazīstina ar jaunu transformatora piezīmjdatoru
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: