7 noteikumi plastmasas loga uzstādīšanai

Pareiza plastmasas logu uzstādīšana ir garantija to veiksmīgai un ilgstošai ekspluatācijai. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem nākotnē, rūpīgi jāpārbauda katrs uzstādīšanas darbu posms.

Plaša palodze. Lai nodrošinātu, ka logi ar platām palodzēm neaizsvīst, izveidojiet ventilācijas atveres blakus stiklam.

Padomājiet par vecajiem logiem. Pasūtot plastmasas logu uzstādīšanu, padomājiet par vecā rāmja likteni: vai tie nonāks atkritumos vai iegūs otro dzīvi, piemēram, brīvdienu mājās? Ja vēlaties, lai vecie rāmji būtu viengabalaini, montieri tos rūpīgi demontēs, taču tas prasīs vairāk laika. Nevajadzīgie rāmji tiek demontēti ātrāk.

Pilnīguma pārbaude. Saņemot logu, rūpīgi pārbaudiet piegādes apjomu, pārbaudiet līgumu. Pārbaudiet, vai ir pieejami visi uzstādīšanas komponenti, cik daudz ir vērtņu, vai ir un darbojas armatūra. Pārliecinieties, ka visas vērtnes atveras pareizā virzienā un nav bojājumu uz rāmja un stiklojuma elementiem. Lai pārbaudītu stiklu skaitu stiklojuma blokā, turiet aizdegtu sveci pie tā sāniem. Cik daudz atspulgu jūs redzēsiet? Cik daudz atstarojošo virsmu ir iepakojumā.

Pārbaudiet pozīciju. Svarīgi ir arī pārbaudīt, vai rāmis ir pareizi novietots atverē. Plastikāta logi jāuzstāda sienas biezuma centrā. Ja logu pavirzīsit uz ielas pusi, logi aizsvīdīs, un apšuvums.. iesaldēt. Trīskāršu pakešu mājās logs ir ievietots siltumizolācijas slānī.

Pārbaudiet stiprinājumus. Logs rāmī jānostiprina ar dībeļiem vai sienas dībeļiem. Maksimālais attālums starp stiprinājuma elementiem ir 60 cm. Pirms savienojuma noslēgšanas ar putām pārliecinieties, ka rāmis ir pareizi nostiprināts.

Aizmugurējā savienojuma pārbaude. aizpildiet spraugu starp rāmi un loga ailu ar montāžas putām. Svarīgi, lai šuve būtu iestrādāta pilnībā, visā biezumā, bez spraugām un caurumiem, citādi tiks pārtraukta loga siltumizolācija. Lai pasargātu putas no ārējiem faktoriem, to slānis ir aizsargāts ar tvaika barjeru iekštelpu pusē un ar siltumizolāciju āra pusē hidroizolācija.

Lasīt arī  4 palodžu veidi: kādu palodžu veidu izvēlēties un kāpēc

Izolēt oderējumu. Lai nepieļautu oderējuma sasalšanu, tās ir jāizolē. Minerālvate ir neefektīva un pat kaitīga Stikla šķiedru izolācijas spēja un citi piesārņotāji var izdalīties gaisā. Labākais veids, kā izolēt oderējumu Apdare ar sendvičpaneļiem.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: