Žalūzijas pēc izvēles no ALUTECH

ALUTECH rullēšanas sistēmas ir pieejamas divos segmentos – ekonomiskajā un standarta. Kuru modeli izvēlēties??

Alutex uzņēmumu grupa Baltkrievijā Piedāvā klientiem Classic un PD žalūziju sērijas. Abi produkti ir pārbaudīti pēc 50 parametriem, bet atšķiras ar cenu un dažiem tehniskiem parametriem. Varat salīdzināt abus modeļus un izvēlēties jūsu vajadzībām piemērotāko.

Par veltņu izturību ir atbildīgs metāla biezums, no kura tie ir izgatavoti. Classic slēģa profils ir izgatavots no alumīnija sloksnes, kuras biezums ir no 0,28 līdz 0,49 mm, bet PD sērijā – no 0,23 līdz 0,28 mm. Classic sliežu ceļu sieniņas ir biezākas par 1 mm, PD- vairāk nekā 0,8 mm. Classic slēģu maksimālais izmērs, kādā tie spēj izturēt slodzi, ir par 18% lielāks nekā PD slēģiem, un tos var uzstādīt plašākiem logiem. Classic rullo slēģi atbilst vairāk nekā 20 nacionālajiem un starptautiskajiem standartiem, savukārt PD sērija tiek ražota tikai saskaņā ar specifikācijām.

Attiecībā uz dizaina aspektu ražotājs norāda, ka Classsic rullo žalūzijas ir pieejamas vairāk nekā 30 krāsu variantos, savukārt PD ir pieejamas tikai piecas standarta krāsas. Cenu starpība starp Classic un PD sērijām ir 14-15%.

Lasīt arī  Kad uzstādīt logu: trīs jautājumi un astoņas atbildes
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: