Kas ir metlaha plāksne??

Neiznīcināmas, masveidā aizsargātas flīzes.

Keramiskās slotas flīzes — Dakstiņu veids, kas izgatavots no apdedzināta māla ar augstu nodilumizturību, ko panāk īpašā ražošanas procesā, kurā māla masa tiek pilnībā impregnēta un pēc tam apdedzināta.

Kā redzams attēlā, Melacha flīzes var izmantot, lai veidotu satriecošas kompozīcijas. Ražošanas tehnoloģija ļauj izveidot flīzes ar mazāko iespējamo rakstu, jo tās ir praktiski neizdzēšamas.

Keramiskās glazētās flīzes – Skaists apdares materiāls. Grīdas flīzes ir izturīgas pret temperatūras svārstībām un ir diezgan izturīgas. Mūsdienās to izgatavošanas noslēpums ir zināms ne tikai Mettlachā, tāpēc tos ražo daudzās pasaules valstīs, tostarp Krievijā. Mettlach grīdas flīzes izmantoja visās padomju iestādēs.

Grīdas flīzes var izskatīties ļoti krāšņi, ja tās izklātas ar dažādu formu un krāsu rakstainiem elementiem. Maltas bloku flīzes ir ļoti populāras un plaši izplatītas, un to galvenais ražotājs mūsdienās ir Francija.

Lasīt arī  Flīzes: pamatjēdzieni
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Ēriks

    Kas ir metāla plāksne un kāpēc to izmanto?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: