Jorks attēlo dabu uz tapetēm

Viļņi un minerāli, zemes un ūdens toņi York Wallcoverings kolekcijā Modern Nature. Jau Artville izstāžu zālēs.

Dabas materiālu skaistums mūsdienīgā interpretācijā – York Wallcoverings' Modern Nature tapešu kolekcijā. Uz audekliem ir redzami apdrukas pinumi oniksa un petrificēta koka gredzenu, viļņveida rakstu, pilienu ornamentu un skujkoku koka mizas faktūru veidā.

Ģeometriskas izdrukas, javiešu batikas paisley raksti, režģu ornamenti, ar rokām darināta papīra imitācijas un tā tālāk. Visām tapetēm ir dabiska krāsu gamma: zeltaini bēšs, maigi zils, pelēks, brūns un tā tālāk. York Wallcoverings kolekciju ir izstrādājusi pazīstamā dizainere Kendisa Olsone ( Candice Olson ). Modern Nature var atrast Artville izstāžu zālēs..


Uzziniet "Artville" izstāžu zāļu adreses.

Lasīt arī  Kas gaidāms izstādē Domotex 2018?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: