Caparol pārsteidz ar marmora efektiem

dabīgā marmora tekstūra, spīdums un ornamentika bez trūkumiem. Caparol piedāvā īpašu pārklājumu moderniem un klasiskiem interjeriem.

Svinīgo un grezno marmoru cilvēce izmanto jau izsenis: tas tiek uzskatīts par vienu no pievilcīgākajiem materiāliem visā arhitektūras vēsturē. marmoru izmantoja sengrieķu tempļu rotāšanai, marmora kolonnas un bareljefi rotā karaļa pilis, muzejus un metro stacijas.

Marmors ir piemērots arī interjeram, jo tas pielāgojas visiem stiliem – no klasiskā un art deco līdz Vidusjūras un modernajam. Taču tas ir diezgan dārgs pasākums. Caparol piedāvā pieejamu veidu, kā mājās radīt dabīga marmora efektu. Ar Capadecor StuccoDecor DI LUCE ir iespējama dabīgā akmens imitācija īpaša pildviela, ko var izmantot, lai izveidotu gludas, spīdīgas virsmas.

Ja darbā ar marmora lielos apjomos var būt grūti uzņemt tāda paša toņa akmeni, šeit dizainera iztēle nav ierobežota. ColorExpress tonēšanas iekārta ļauj izvēlēties no 1300 dažādiem toņiem. Izmantojiet gaišus, vēsus toņus, lai telpas izskatītos plašākas. Lai radītu mājīgu efektu, pievērsiet uzmanību zeltaini brūniem, sarkanīgiem vai zaļiem toņiem. Papildus krāsai var variēt arī tekstūru. Izmantojot dažādas pārklāšanas tehnikas, var radīt dažādus efektus: no zīdaina spīduma līdz spīdīgai spoguļa apdarei.

Capadecor StuccoDecor DI LUCE Caparol ir videi draudzīgs, izgatavots no drošiem materiāliem un neizdala toksiskas vielas. Materiāls ir ļoti izkliedējams t. i., tas ir hermētisks. Tas nozīmē, ka iekštelpu gaiss ir tikpat svaigs kā mājā, kas izgatavota no dabīgiem materiāliem. Turklāt Capadecor StuccoDecor DI LUCE absorbē mitrumu telpā un uztur komfortablu mikroklimatu. Atšķirībā no dabīgā marmora to ir viegli tīrīt, tas ir maz kopjams un ilgi saglabā savu sākotnējo formu.


Apskatiet citas Caparol kolekcijas.

Lasīt arī  Izstāde Domotex 2015 ir noslēgusies
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: