15 koka sienu paneļu piemēri interjerā

Tie ir ideāli piemēroti klasiskā stila mājokļu un biroju dekorēšanai. Tās ir viegli uzstādāmas, elegantas un daudzpusīgas.

Koka sienas

Sienu paneļu būtiska priekšrocība vienkārša uzstādīšana. Ja vēlaties tapetēt vai flīzēt telpas sienas, pirms tam ir nepieciešams izlīdzināt un aizpildīt virsmu.

Paneļi ļauj tos uzstādīt bez renovācijas darbiem un efektīvi paslēpj sienas nepilnības un nelīdzenumus. Taču tas noteikti nav vienīgā koka sienu paneļu priekšrocība. Tās ir ne tikai ātri uzstādāmas, bet arī efektīvi izskatās.

Koka sienu paneļus raksturo īpaši izsmalcināta estētika Tas piešķir interjeram robustumu un staltumu. Koka paneļi ir izgatavoti no masīvkoka, cēlkoka, sarkankoka, ķirša, valrieksta, liepas un egles finiera. Lai piešķirtu paneļiem dekoratīvu izskatu, tiek izmantota plaša dabīgā koka toņu palete, krāsainas lakas, spoguļu inkrustācijas, zeltījums, ar rokām grieztie mākslinieciskie elementi, kokgriezumi un intarsijas.

Izmantojot šos paneļus, var izveidot sarežģītu klasisku biroja, dzīvojamās istabas, ēdamistabas vai guļamistabas dizainu. Ražotāji iekļauj tādus interjera elementus kā arkveida pārejas, durvju ailas, kamīnu portālus un griestu coffed griesti. Plaukti, lampas un citas ierīces ir glīti iebūvētas paneļos, un sienu koka apšuvums var slēpt ne tikai elektroinstalāciju, bet arī vērtslietu krātuvi.

Lasīt arī  Ģipškartona griestu montāžas tehnoloģija
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: