Aleksejs Elisejevs par renovācijas pamatiem: krāsa vai līme?

Ko darīt ar sienām remontdarbu laikā, stāsta Aleksejs Elisejevs, Manders veikalu ģenerāldirektors.

Par laika grafiku. Es nedomāju, ka tev vajadzētu septiņus gadus dzīvot dzīvoklī ar tapetēm, kas pirms sešiem gadiem bija garlaicīgas… Remonts – nav dabas katastrofa, bet gan veids, kā mainīt mājas noskaņu. Manuprāt, krāsu shēma ir interjera pamatā. Atjaunojiet krāsu ik pēc sešiem mēnešiem atkarībā no noskaņojuma vai sezonas. Izmantojot krāsu, process ir ātrs un patīkams.

Par krāsu. Sākotnēji krāsa.. visienesīgākais produkts: pat visaugstākās kvalitātes ir lētāks nekā lētas tapetes. krāsa ir ekonomiskāka. To ir ērtāk izmantot telpās bez apdares vai telpās, kur tā jau ir izmantota interjerā. Ekonomiskā krāsu izvēle ir saistīta arī ar to, ka šī produkta uzklāšanai nav nepieciešama profesionāla pieredze. Jūs varat krāsot sienas pats, un visi nepieciešamie materiāli ir pieejami veikalā un būvniecības tirgū: veltņi, otas, folija, lai aizsargātu grīdu un mēbeles krāsošanas periodā. Un Manders veikalos vienmēr ir bagātīgs angļu krāsu klāsts visām virsmām.

Par fonu. Tapetes parasti ir saistītas ar grūtībām to noņemšanā un sienu apstrādē turpmākai līmēšanai… Pēc tapsēšanas visbiežāk tiek izvēlēta tā pati apdares metode. Manuprāt, ja jums ir jāizvēlas tapetes, tām jābūt no neaustas bāzes. Tie ir izturīgi un izturīgi. Salīdzinot ar papīru, tiem ir blīvāks sastāvs, kas ļauj maskēt sienu šuves vai pārkāpumus. Taču galvenā neausto tapešu priekšrocība ir tā, ka tapetes var dažādi apvilkt Vienkārša līmēšanas tehnika: līme tiek uzklāta tieši uz sienas, nevis uz tapetes, kas ievērojami atvieglo procesu.

Jaunumi un tendences. Jaunākās ziņas par Manders- Tekstila un tapešu kolekcijas. Tostarp vilna Sandersona atklājumu ceļojums. Dekors atspoguļo interesantas tēmas par ceļojumiem uz tālām zemēm. Viss košās spilgtās krāsās.

Lasīt arī  Terrazzo. Viltota vai īsta?

Ļoti interesanta ir jaunā Zoffany Woodville kolekcija, kas ir pirmā uzņēmuma klāstā un veidota lauku stila stilā. Šeit ir daudz rakstu: ziedu raksti un augu ornamenti. Krāsu klāsts No vīnogulāju līdz pieklusinātam kobaltam. Kopumā lielos zīmējumus, iespējams, pat var dēvēt par modes tendenci. Arvien vairāk jaunās kolekcijās.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: