13 violeti tapetes modeļi

Violetā krāsa ir pēdējā no sešām spektra krāsām, bet ne pēdējā no tām, pateicoties tās netrivialitātei un toņu bagātībai. Violetas tapetes var būt interesants risinājums, dekorējot jūsu interjeru.

Netriviāls risinājums

Esam piesardzīgi pret aktīvām krāsām interjeros – Vai arī spilgtas krāsas tapetēs izklātā telpā būs par šauru? Tomēr tas ir stereotips. Daudzi dizaineri uzskata, ka neliela telpa ir ideāli piemērota, lai demonstrētu piesātināto krāsu skaistumu visās to niansēs. Violeta ir tikai šāda krāsa – dziļš, noslēpumains, krāsains, piesātināts toņu gammā. Izmantojot to kā vienu no mājas paletes akcentiem, jūs uz visiem laikiem izdzēsīsiet ikdienišķo no sava interjera.

Runājot par violetām tapetēm, mēs domājam par visu violeto toņu bagātību. Guļamistabai, kur nepieciešams radīt intīmu un romantisku atmosfēru, izvēlieties violetu vai ceriņi, un neitrāla lavanda ir piemērota vispārējai lietošanai telpas – dzīvojamās istabas, atpūtas telpas. Tirgus piedāvā arī tapetes un paneļus ar violetas krāsas un tās toņu attēliem.

Redakcijas fotoattēlu izlasē ir dažādu toņu violetas tapetes, ko rotā oriģinālas izdrukas, ziedu un ģeometriskas tapetes izvēlieties to, kas jums patīk. Popārta ornaments radīs apjoma ilūziju, un metāla un matētu virsmu maiņa radīs apjoma ilūziju gaismas un ēnu spēle.

Lasīt arī  Little Greene krāso zilā krāsā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: