Kā izvēlēties tapetes, lai atbilstu tapetes

Kādā secībā iegādāties tapetes un aizkarus, lai izvēlētos interjeru? Apskatīsim trīs iespējamos variantus.

Tapetes nopirka, aizkari jāizvēlas

Kā rīkoties? Tradicionālais variants, kas līdz nesenam laikam tika uzskatīts par vēlamo. Vienkārši paņemiet līdzi uz veikalu tapešu gabaliņu un pievienojiet to pie sava iecienītā tekstila paraugiem. Mēs iesakām izmantot vienu no četrām kombinēšanas stratēģijām:

  • Vienkārši saskaņots. Aizkari, kas atbilst tapešu krāsai, ir par dažiem toņiem gaišāki (ja istaba ir tumša un vēlaties to "izgaismot" ) vai tumšāku ( vājākai gaismai ).

Viens no veidiem, kā izveidot tapešu un aizkaru krāsu kombināciju, ir izvēlēties krāsu toņus, kuriem ir kopīgas īpašības.

Dubults brauciens uz veikalu. Runa nav tikai par tapešu raksta un krāsas saskaņošanu, bet arī par istabai piemērotu audumu. Vienmērīgus audumus var drapēt, bet spilgti rakstainus audumus vēlams "izvietot" uz rullo žalūzijas vai romiešu žalūzijas. Tā kā auduma daudzums katrā gadījumā ir atšķirīgs, labāk ir veikt divus braucienus uz veikalu. Pirmo reizi&nbsp-iegūstot "paraugus" ( nofotografējiet sev tīkamu tekstilizstrādājumu ). Otrais&nbsp- iegādāties ( atkarībā no loga izmēra un aizkaru veida ).

Attēlā: Queen Anne vine 01, Chelsea Textiles.

  • Uzrunājošs + neitrāls. Jo spilgtāks un dekoratīvs modelis uz tapetes, jo neitrālāki un mierīgāki ir aizkari. Vienkrāsains audums bez frilles ( lambrekeni, pušķi, volāni, pīnes nav nepieciešami ). Audumam ir jāaizēno tapetes, nevis jāstrīdas ar tām.
  • Divu veidu tapetes. Ja uz sienām ir divu veidu tapetes, kas ir kontrastējošas pēc veida vai krāsas, aizkari var atbilst viena no tiem krāsai un rakstam, bet nepadarīt interjeru pārāk neērtu.
  • Baltā krāsā, no kuras ieguvēji ir visi. Ja jums ir problēma izvēlēties krāsainus un rakstainus aizkarus zem tapetēm, izvēlieties vienkrāsainus audumus baltā vai pienainā, gaišā, smilšainā tonī – neatkarīgi no modes tendencēm.
Lasīt arī  Pavasara svinības

Daudzpusīgs un bezkrāsains aizkaru risinājums: audumi dažādos baltos toņos.

Tiek pirkti aizkari, izvēlētas tapetes

Parasti šī konsekvence rodas no "man tik ļoti patika šis greznais audums, ka es nevarēju tam pretoties". Vai arī jūs pārkrāsojat tapetes un neplānojat mainīt vecos labos aizkarus. Pirms sākat šķirstīt tapešu katalogu, atcerieties trīs pamatnoteikumus:

  • Izvēle pēc teorijas. Papildinošu krāsu izvēle ( zilā krāsā oranža, violeta.. dzeltens, sarkans- zaļš ) tiek uzskatīts par universālu. Šī kombinācija ir ideāli piemērota bērniem un dažām dzīvojamām istabām, taču tā ir pārāk "aktīva" guļamistabām un virtuvēm. Izvēloties tapetes šīm telpām, labāk vadīties pēc jau izvēlētajiem audumu toņiem.
  • Ja audums mirdz. Audumam ar sarežģītu mirdzošu rakstu un neviendabīgu faktūru nav viegli izvēlēties pareizo toni, ja abi materiāli ir novietoti vienā plaknē un skatīti dažādos apgaismojuma apstākļos. Ņemiet aizkaru uz tapešu veikalu.
  • Ja liels modelis. Vienkrāsaina ( tapete vienā no aizkaru krāsu toņiem ) vai arī tās pašas krāsas, bet maigākā tonī un ar mazāku rakstu, būs lieliski piemērota aizkaram ar lielu kontrastējošu rakstu.

Aizkari ar drosmīgu kontrastējošu dizainu jāsaskaņo ar vienkrāsainām vienkrāsainām tapetēm atbilstošā krāsā.

Pabeigt. ir skaidrs, ka aizkari un tapetes nav izvēlētas abstrakti pēc tapešu kataloga, bet gan pēc konkrēta interjera stila. Ir svarīgi ņemt vērā apkārtējo apgaismojumu šajā telpā ( mākslīgā un dabiskā apgaismojuma dēļ krāsu toņi var atšķirties ). Un vienmēr jāņem vērā mēbeļu un polsterējuma krāsas.

Uz fotoattēla: Flora FN002 Chelsea Textiles audums, dizains Crosland Neisha .

Tapetes + aizkari: izvēlēties vienlaicīgi

Ar ražotāja piekrišanu. Šis, iespējams, ir labākais risinājums pirmajam "do-it-yourself" remonts. Daudzu tapešu ražotāju tapešu kolekcijās un katalogos ir ne tikai sienu pārklājumi, bet arī logu un mēbeļu apdare. Pareizās izvēles problēma ir atrisināta: ražotājs pats ir domājis par piemērotām tapešu rakstu un tekstila ornamentu kombinācijām.

Lasīt arī  Bērnu gultas veļa

Diemžēl šāda pieeja izslēdz pielāgošanu: jums tiek piedāvāti 2-3 modeļi vairākās dažādās krāsu paletēs. Bet pat šajā gadījumā mums vajadzētu paturēt prātā noteikumu par optimālo atšķirību starp aizkariem un tapetes uz vairākiem toņiem Ja to paturēsiet prātā, jūsu interjers izskatīsies izteiksmīgāks un pilnīgāks.

Tapetes ražotāji savās kolekcijās bieži vien piedāvā audumus aizkariem: vairākas krāsu un rakstu variācijas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: