Lumi atjauno garderobi

Lumi moduļu garderobes kolekcija jaunajai rudens sezonai.

Lumi projektē un rada iebūvējamās mēbeles mājoklim, pamatojoties uz telpas iekšējo arhitektūru un klienta individuālajām vajadzībām. Jaunajai rudens sezonai Lumi dizaineri ir laiduši klajā atjauninātu garderobes kolekciju. Mēbeļu sistēmas ir izgatavotas no Lumi Thermowood, aprīkotas ar plauktiem, kuru augstumu var regulēt pēc nepieciešamības augstuma vai aizpildījuma. Ir vairāki risinājumi, no kuriem izvēlēties.

"Yin-Yang" ģērbtuve kas paredzēta pāriem un ļauj jums organizēt savu telpu, nenovelkot robežu starp "domēniem" un "telpām" kapteinis un saimniece. Garderobes materiāls, krāsas un funkcija ir nepārprotami.

"Tikai dāmām" klāsts Tas ir izstrādāts tikai sievietēm un papildus pamata saturam ir aprīkots ar piederumiem, piemēram, āķiem somām, rotaslietām, jostām un ievelkamām cimdu kastītēm. .

Bērnu garderobes ir aprīkotas ar aizslēdzamām atvilktnēm, pieejamā augstumā izvietotiem stieņu plauktiem, bet augšējie plaukti ir aprīkoti ar aizslēdzamām durvīm, tāpēc tie ir piemēroti sezonas apģērbu un pirmās nepieciešamības priekšmetu glabāšanai.

Lasīt arī  Durvis jaunajam gadam
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: