Ronikon sniedz jums garderobi vienā dienā

Mēbeļu uzņēmums Ronikon rīko Jaungada piedāvājumu. Pasūtītā drēbju skapis tiek piegādāts nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas.

Akcija "Garderobe 1 dienā" iepriecinās tos, kuri steidzas pabeigt remontu pirms Jaunā gada vai vienkārši vēlas uzlabot mēbeles telpā. Ronikon drēbju skapji pieejams nākamajā dienā pēc pasūtīšanas. Vienīgais, kas jums jādara, ir jāveic pirkums līdz kārtējās dienas plkst. 18:00 un modelis tiks piegādāts nākamajā dienā. Un Maskavā un 10 km attālumā no MKAD- bezmaksas. Piedāvājums ir spēkā, pasūtot "Super" skapi, «Prestige" vai "luxe".

Veicināšana notiek Līdz 2014. gada 29. decembrim.


Uzziniet vairāk par kampaņu "Garderobe 1 dienā" Vairāk lasiet Ronikon oficiālajā vietnē.

Lasīt arī  Emporio Casa rīkotais konkurss ir atvērts
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: