...

20 interjera priekšmeti no ASV

Krievijā viņi tradicionāli zina un mīl Eiropas mēbeļu un interjera lampu ražotājus. ASV ražotāji lielākoties ņem vērā savu tautiešu vēlmes, un viņu ražojumi atšķiras no Eiropas, taču tie var interesēt arī Latvijas patērētāju. Mēs izvēlējāmies interesantākos modeļus.

Amerikā ir diezgan daudz ražotāju, kas strādā dažādos stilos un ar dažādiem materiāliem, taču var izcelt dažas kopīgas iezīmes. Pirmkārt, amerikāņu sabiedrība ir ļoti konservatīva, un tas ietekmē Amerikas Savienoto Valstu mēbeļu izskatu. Visi izstrādājumi ir daudz masīvāki, augstāki, platāki, dziļāki un lielāki nekā to Eiropas analogi. Arī apdares materiāli Nav progresīvu apdruku un spilgtu krāsu. Amerikas patērētāji meklē neitrālas brūnas krāsas, dabīgus audumus, ādu un akmeni. Izvairieties no izdomātiem dizainiem. Amerikāņu gaismas ķermeņi parasti ir izgatavoti no metāla. Visas manieres un pārlaicīgums.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Uldis Briedis

    Vai kāds varētu ieteikt 20 interjera priekšmetus no ASV, kas iederētos Latvijas mājas dizainā? Es vēlētos dzirdēt jūsu ieteikumus un iepazīt priekšmetus, kas varētu padarīt mūsu interjeru mājīgāku un interesantāku. Paldies jau iepriekš par ieteikumiem un padomiem!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus