Vācu virtuves Haecker funkcijas

Frāze "vācu virtuve" ir saistīta ar kvalitāti un modernām tehnoloģijām. Kā izskatās mūsdienu virtuves, ko tās dara un kā tās tiek ražotas?? Aplūkojiet slavenās Hekera rūpnīcas kolekcijas.

Vācu virtuves ir slavenas ar savu praktiskumu.

Haecker tagad specializējas virtuves mēbeļu ražošanā. Viss sākās ar Hermaņa Hekera ģimenes galdniecības darbnīcu 1898. gadā. 1938. gadā Frīdrihs Hakers turpināja sava tēva mantojumu, bet 1965. gadā uzņēmumu pārņēma Horsts Finkmaers. Kopš tā laika rūpnīca koncentrējas uz virtuves mēbelēm. Ražošana ir pastāvīgi paplašinājusies, un šodien Haecker ir četras rūpnīcas, kas atrodas Rēdinghauzenes pašvaldībā, Vācijā. Uzņēmums dienā saražo 700 virtuves produktu.

1. Modularitāte

Mūsdienu virtuves komplekts ir īsts būvniecības komplekts: katrā kolekcijā ir desmitiem vienību un elementu. Rūpnīcas inženieri sastāda īpašus "režģus" Izmēri, kas, viņuprāt, palīdzēs izveidot labāko virtuves konfigurāciju. 78 cm augstie skapji ir pieejami dažādās modifikācijās ar dažāda augstuma cokola daļām. Tāpēc varat izveidot virtuves iekārtojumu, kas piemērots jebkurai, pat visneparastākajai telpai. Tajā pašā laikā virtuve būs ergonomiska, t. i., ērta lietošanā.

Vācu virtuve ir ideāli piemērota tiem, kas novērtē mājokļa iekārtojuma racionālismu un pamatīgumu.

Vēl viena interesanta tendence virtuvēs ir salīdzinoši jaunā virtuves dizaina tendence Fasāžu dizains bez rokturiem. Durvis var atvērt ar vieglu pieskārienu. Nepārtrauktas frontes ļauj panākt negaidītus vizuālos efektus. Šis efekts īpaši labi izpaužas virtuvēs, kas apvienotas ar viesistabām un ēdamistabām: virtuve izskatās daudz mājīgāka un mazāk utilitāra.

Attēlā: AV 2080 Beton Natur virtuve no Haecker.

2. apdares materiāli

Vienmēr ir iespēja izvēlēties dažādu dizainu un apdari. Haecker virtuves Vācijā ir pieejamas klasiskā, modernā un lauku stilā. Tās ir pieejamas gan ar lamināta paneļiem, gan masīvkoka ( priedes, ķiršu, kļavas, valrieksta ). Pieejami dažādi finieri, nerūsējošais tērauds, stikls, matēts un spīdīgs lakojums. Visi kopā.. vairāki desmiti variāciju.

Lasīt arī  Darba virsmas no mākslīgā akmens

3. Tehnoloģija

Ražotāji nepārtraukti nāk klajā ar jauniem un interesantiem risinājumiem, lai, no vienas puses, padarītu laiku virtuvē par patīkamu un baudāmu pieredzi, un, no otras puses efektīvāka. Haecker inovāciju piemērs ir Silent-Move darba virsma: izlietne un plīts virsma ir paslēptas zem bīdāmās darba virsmas, kas kalpo arī kā ēdamgalds. Kravas un izvelkamās furnitūras, kā arī neparasti plauktu un skapju risinājumi, tostarp integrēts apgaismojums un inteliģentas funkcijas iekšējais izkārtojums, kas garantē plašu uzglabāšanas telpu.

4. Vienkāršība

Tik daudz moduļu un apdares materiālu, no kuriem var izvēlēties, ka nav iespējams apmaldīties. Apjomīgos katalogus aizstāj virtuves dizains tiešsaistē. Ikviens var izveidot savu konfigurāciju vai izvēlēties kādu no desmitiem jau gatavu risinājumu. Un, ja jums rodas grūtības, vienmēr varat lūgt konsultanta palīdzību.


Reklāmas tiesības

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: