...

12 virtuves darba virsmas – materiāli

No kādiem materiāliem virtuves mēbeļu ražotāji izgatavo darba virsmas?? Kurš ir labāks – akmens, kompozīts vai rūdīts stikls?

Skaistums un izturība

Virtuves darba virsmas ir pakļautas lielam nolietojumam – Mēs tos izmantojam, lai sagrieztu gaļu, sagrieztu augļus un dārzeņus šķēlēs vai aizmirstot novietot karstu pannu vai katlu uz darba virsmas, nenovietojot apakšā dēlīti. Dabiski, ka tik intensīvas slodzes apstākļos nav iespējams izvairīties no tādiem nelaimes gadījumiem kā skrāpējumi, šķembas un tumši plankumi.

Ja, gatavojot ēdienu, darba virsmas nav saudzīgas, izvēlieties darba virsmas, kas izgatavotas no izturīgiem materiāliem. Dabīgais akmens ir ārkārtīgi izturīgs Marmors, granīts un porfīrs.

Alternatīva dabīgajam akmenim ir īpaši izstrādāti mākslīgie materiāli, piemēram, kvarca kompozīts, kas satur īstu kvarcu, minerālkrāsvielas un polimēru sveķus.

Ļoti skaisti izskatās akmens darba virsmas ar teksturētu virsmu vai kompozītmateriālu virsmas, kas dekorētas ar stikla pērlītēm un kristāliem ar spoguļa efektu. Un tās maksā diezgan dārgi. Vēlaties ietaupīt naudu? izvēlieties nerūsējošā tērauda darba virsmas, jo tās ir vienlīdz izturīgas un izturīgas.

Krāsaini rūdīta stikla topi izskatās stilīgi. Tām var būt spīdīga vai matēta apdare, un pēc klienta pieprasījuma tās var būt aprīkotas arī ar izgriezumiem izlietnei vai plīts virsmu.

Koks, plastmasa, skaidu plātne un MDF ir materiāli, kas ir mazāk izturīgi pret ārēju mehānisku iedarbību. Tomēr tos izmanto arī virtuves darba virsmu ražošanā. Piemēram, lamināta paneļi ar teksturētu virsmu izskatās un ir līdzīgi dabīgajam akmenim.

Klasisko virtuves komplektu papildinās koka darba virsma, kas apstrādāta ar īpašu, videi draudzīgu eļļu. Šīs darba virsmas ir jālieto uzmanīgi, un vienmēr pa rokai ir jābūt griešanas dēlītim.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Māra Muižniece

    Vai jūs varat ieteikt vispiemērotākos materiālus 12 virtuves darba virsmām? Pēc informācijas nolasīšanas es esmu ieinteresēts uzzināt, kādi materiāli ir piemēroti virtuves darba virsmām un kādi ir to priekšrocības un trūkumi. Vēlos nodrošināt praktisku un izturīgu risinājumu savā virtuvē. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus