...

11 balti krēsli

Balts interjera krēsls – tas ir stilīgs un moderns. Apskatiet modeļus, kas šoziem tika prezentēti Parīzes un Ķelnes mēbeļu izstādēs.

Baltās krāsas burvība

Krēsli mājai, kas apkopoti šajā redakcionālajā fotosesijā – jaunie modeļi, kas tika prezentēti pēdējās divās mēbeļu izstādēs Maison&Objet Parīzē un imm Cologne. Modeļi atšķiras pēc formas, struktūras un izmēra. Tomēr visiem krēsliem ir viena kopīga iezīme balta apdare.

Balts krēsls interjerā izskatās aristokrātiski, un to var kombinēt ar jebkuru interjeru Baltā krāsa ir universāla un sader ar visām krāsām. Atrodi savu krēsls mūsu atlases fotoattēlā: šeit ir gan tradicionālie krēsli mājai, kas veidoti no klasiskiem kanoniem un pazīstamiem materiāliem, gan inovatīvi modeļi mūsdienīgā stilā.

Jūs varat izvēlēties krēslu, kas par savu harmonisko izskatu ir pateicīgs 16. gadsimta franču mēbelēm, kas iedvesmoja dizainerus radīt slēpto krēslu Masīvkoka riekstkoka rāmis un kaltētas kājas. Kādam patiks etniskā stila iedvesmots krēsls no piecus gadus veca ozolkoka ar "klūgu" efektu Atzveltne un baltie spilveni ar samta apdari… Balti mājas krēsli ar dziļu sēdekli, pārklāti ar audumu vai ādu, ar vai bez roku balstiem, dekorēti ar mēbeļu pogām un šuvēm, dzīvos stingrā modernā dzīvojamā istabā.

Atrodiet akcentu baltā tērauda rāmja krēslā ar sēdekli, kas izskatās kā no spilvena, grozāmā ādas krēslā vai plastmasa veidotā krēslā ar ķermeņa formu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Janis Rozenbergs

    Kāpēc “11 balti krēsli” ir tikai 11 un kāpēc tie ir tieši balti? Vai ir kāda simbolika šiem krēsliem? Vēlos uzzināt vairāk par šo izteiksmīgo nosaukumu!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus