Kā izveidot garderobi

Jums ir nepieciešams iebūvēts skapis, ja parasts skapis vienkārši nederēs. Nišas, erkeri, slīpi griesti bēniņos – tās visas ir "dzīvesvietas" iebūvētām mēbelēm. Izmērs ir svarīgs.

Funkcijas

Kad tas ir nepieciešams? Ierobežotā telpā. Iebūvējamais skapis viegli iekļaujas neregulārā telpas ģeometrijā, aizverot jebkura izmēra un konfigurācijas telpas. Lauku mājas īpašnieks var pasūtīt garderobi, kas aizņem visu sienu un tādējādi kļūst par garderobi visai ģimenei. Mazpilsētas dzīvoklī pēc pasūtījuma veidots drēbju skapis iederas jebkurā stūrītī vai spraugā.

Izmaksas. Ja esat nolēmis pats izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma drēbju skapji ir lētāki nekā saliekamie. Iebūvējamiem skapjiem var trūkt sānu, aizmugures, grīdu un dažkārt pat griestu, jo tie ir piestiprināti pie attiecīgajām telpas plaknēm. Tas padara to lētāku nekā veselu 15% līdz 30% mazāk nekā drēbju skapis.

Garderobi var iebūvēt nišā, lai ietaupītu vietu dzīvojamā istabā.

Spējas. Veidojot garderobi pēc pasūtījuma, tiek ņemtas vērā visas telpas plānojuma iezīmes un klienta vēlmes: izmērs, dizains, materiāli, furnitūra, plauktu un nodalījumu skaits un izvietojums.

Attēlā: Space 08 skapis no Wackenhut rūpnīcas.

Prasības. Skapjiem ir nepieciešamas stabilas, līdzenas sienas, un tos nevar novietot vietās, kur ir elektrības vadi.

Garderobei – ar lineālu

Augstums. Atkarībā no durvju rāmja profila garuma. Ir uzņēmumi, kas ražo alumīnija līstes līdz pat 5 metru garumā. Tomēr biežāk tiek izmantoti 2,3 līdz 2,5 m gari profili Jūsu garderobei piemērots augstums. Palielināt tās jaudu, uzstādot mezonīnu. Ja apakšā ir kurpju plaukti, mēteļu pakaram jābūt vismaz 1,5 m augstam.

Lasīt arī  Jauna biroja filozofija no austrumiem

Augstu drēbju skapi var uzglabāt vairāk nekā vienā "stāvā", uzstādot pakaramo stieni vienu virs otra.

Platums. Tipiski durvju platumi Iespējams frēzēt individuāli 1 metra garumā, bet ir iespējami arī citi izmēri. 2 līdz 3 lapas uz 1,8 m platu korpusu. Ja skapis ir lielāks- 1,8-2,7 m, nepieciešamas 3-4 vērtnes; ar durvju platumu 2,7-3,6 m 4-5. Skapja garums ir no 3,6 līdz 4,5 metriem, un tam nepieciešamas 5 līdz 6 durvju vērtnes.
Durvju biezums ir 8-10 mm.

Dziļums. Definēts kā 60 cm ( standarta pakaramā izmērs ) plus 7-12 cm bīdāmo durvju uzstādīšanai. Ja šos izmērus nav iespējams ievērot, mēteļu pakaramais jānovieto perpendikulāri durvīm.

Plaukti. Minimālais attālums starp plauktiem ir 40 cm, lai lietas varētu viegli izņemt. Optimālais biezums ir 8-10 mm. Garums ir atkarīgs no kravas: apģērbu plaukti var būt 80-120 cm gari; grāmatas un trauki ir smagāki, tāpēc to garums var būt 50-80 cm.

Skapji nedrīkst būt pārāk šauri.

MATERIĀLI

Koks. Visekoloģiskākie, bet arī visdārgākie.

MDF. Smalki dispersas koksnes skaidas. To var frēzēt un krāsot, un tas nesatur kaitīgas vielas.

ĶIPBORTS. Visvairāk budžeta materiālu. Vienmēr izmantojiet foliju ap malām, lai novērstu nevēlamu tvaiku izplūšanu. Kokskaidu plātņu durvis dažkārt tiek dekorētas arī ar dažādām folijām, tekstilmateriāliem, tapetēm un citiem pārklājumiem. Ņemiet vērā ražotāja sertifikātu. E0 un E1 indeksi norāda uz materiāla draudzīgumu videi, savukārt paneļi ar marķējumu E2 nav piemēroti bērnu mēbelēm.

Skapju durvīm var būt arī kombinētas durvis piemēram, masīva finieris ar stikla vai spoguļu ieliktņiem.

Svarīgi!

Kvalitatīvi profili un riteņi. Nosaka, cik ilgi skapis kalpos un cik ērti to var lietot. Ekstrudētā alumīnija profili ir dārgāki par tērauda profiliem, taču tie ir stiprāki un izturīgāki un kalpo līdz pat 25 gadiem. Durvis atveras un aizveras, izmantojot rullīšu mehānismu. Budžeta versijā tie ir parastie riteņi, bet augstākas kvalitātes versijā – gultņi.

Lasīt arī  Bērnu komplekti

Iebūvējamo skapju iekšējais aizpildījums un aprīkojums tiek pielāgots klienta prasībām.

Attēlā: Entra atvilktņu skapis 04, Wackenhut.

Atvilktņu bloks ir pieejams kā grīdas vai sienas iekārta. Pirmajā gadījumā virzošais profils atrodas uz skapja grīdas vai grīdas gropē. Tas ir uzticams un kluss risinājums, taču ir jāuzmanās, lai profils neaizsprostotos ar putekļiem. Pie griestiem vai skapju virsmām piestiprinātie piekaramie riteņi, uz kuriem faktiski karājas durvis, un tas rada lielu slodzi visai sistēmai.

Plauktu nostiprināšana. Plaukti stūros var izturēt nelielu svaru, skrūvju stiprinājums ir spēcīgāks, visdrošākais -.. par ekscentriskajiem mēbeļu savienojumiem.

Atvilktnes. Ir pieejamas gan pilnībā, gan daļēji pagarināmas atvilktnes. Pēdējie ir lētāki, bet atstāj līdz 25 % tilpuma iekšpusē.

Iebūvēto drēbju skapi var aprīkot ar nelielu atvilktņu moduli. Tie ir piemēroti visdažādākajiem sīkumiem un palīdz uzturēt gaiteņus kārtībā.

Sīkāka informācija

Montāža. Vislabāk to atstāt ražotāja ziņā. Uzstādīšanas izmaksas parasti ir 10% no pasūtījuma cenas.

Nomaiņa pa daļām. Jūs izlemjat, kur vēlaties pasūtīt savu garderobi? Pasūtiet no uzņēmuma, kas ir gatavs veikt "regulēšanu" esošā drēbju skapja: nomainiet priekšpusi, pievienojiet kaklasaites stieni vai plauktus ar papildu nodalījumiem. Lai ietaupītu izmaksas, jūs varat pasūtīt drēbju skapi pa daļām: vispirms ( durvis, sliedes, starpsienas ) un pēc tam pārējo. «Kā jūs ejat" Dažas nepilnības ir izlabotas, piemēram, uzstādīti durvju blīvējumi, lai durvis nelauztos pret sānu paneļiem.

Sīkāka informācija. Izvelkamais grozs no auduma, apavu eskalatora plaukts, pakaramais pacēlājs, bikšu statīvs, kaklasaites statīvs Tās visas ir ērtas un funkcionālas detaļas, ko varat atļauties, ja jums ir vieta un finanses.

Papildinājumu piemēri, kurus var pievienot drēbju skapim.

  • Entra 03 skapis no Wackenhut
  • Lumi rūpnīcas spoguļu skapis
  • Wackenhut izstrādātais skapis Space 09
  • Daudzformāta bīdāmo durvju skapis no Huelsta

Entra 03 drēbju skapis no Wackenhut rūpnīcas.

Lasīt arī  Laika patina

Garderobes izvēle

Nex Schrank 2 drēbju skapis no Piure Nex kolekcijas La Star Cross skapis ar 2 durvīm no Camelgroup kolekcijas La Star Skapis KE-0100-2 no Tudor Oak Kent kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: