...

19 koka virtuvju modeļi

Koks ir un paliek skaistākais, dārgākais un aktuālākais celtniecības materiāls mūsdienu mēbeļu nozarē. Piedāvājam modernu un klasisku virtuvju izlasi.

Masīvkoka virtuves – Tas nav tikai lauku vai klasiskais stils, t.. tas nav tikai lauku vai klasiskais stils. Minimālisma un etno stila cienītāji var izvēlēties arī masīvkoka virtuves. Lai arī kāda stila būtu šāda virtuve, tā joprojām tiks uzskatīta par elitāru.

Masīvkoka virtuves pēc definīcijas pieder pie "eko" kategorijas. Virtuves komplektu, kas izgatavoti tikai no masīvkoka, cenas ir ļoti augstas, tāpēc ražotāji kombinē materiālus. Piemēram, virtuves rāmji var būt izgatavoti no flīžu materiāla, bet virtuves fasādes var būt izgatavotas no masīvkoka. Modernās ražošanas tehnoloģijas ir padarījušas tādus materiālus kā skaidu plātnes un MDF izturīgus un mitrumizturīgus. Turklāt skapji ir paslēpti no redzamības un ārējās ietekmes Tās ir finierētas vai finierētas ar citiem materiāliem. Pat rāmju malas ir rūpīgi apgrieztas. Šajā gadījumā tieši masīvkoka virtuves fasādes nosaka virtuves stilistisko identitāti.

Kad runa ir par fasādēm, masīvkoka virtuvēm ir raksturīga izcila apdare.. izsmalcināti klasiskajās virtuvēs un eleganti modernajos komplektos. Masīvkoka virtuves tiek tonētas, izmantojot augstas kvalitātes krāsvielas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Ginta Koks

    Vai šie 19 koka virtuvju modeļi iekļauj tradicionālas, mūsdienīgas vai modernas dizaina stila virtuves?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus