...

15 skapīši zem izlietnes

Dizaineri ir pārvērtuši pieticīgo skapīti zem izlietnes no tikai utilitāra par gudru un dekoratīvu aksesuāru.

Skapītis zem izlietnes šķietami tīri utilitāram nolūkam. Šos skapjus izmanto tīrīšanas līdzekļu un citu vannas istabas piederumu uzglabāšanai, kam nepieciešama plaša telpa, vairāki plaukti vai atvilktnes un kvalitatīva furnitūra. Taču viņi ir pārvērtuši pieticīgo skapīti zem izlietnes par stilīgu vannas istabas piederumu. Daži skapīši ar izliektiem sāniem un izliektām kājām izskatās kā franču kumodes, citi – kā moderns vannas istabas skapītis Art Deco skapju risinājumi. Mazgājamās vitrīnas var izvēlēties, lai tās atbilstu jebkuram stilam no modernas uz lauku. Dažos gadījumos uzņēmumu piedāvātie skapīši zem izlietnes papildina sanitārtehnikas izstrādājumu līniju vai keramisko flīžu kolekciju.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Armands Straume

    Kāpēc ir tik daudz skapīšu zem izlietnes un kas tiek tur glabāts?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus