...

30 neparastas viesistabas sienas skapīši

Oriģināls dizains, krāsainas fasādes, atmosfēriski dekori: ja viesistabas moduļu uzglabāšanas sistēmai ir vismaz viens no šiem elementiem, tā nepadarīs interjeru garlaicīgu un parastu!

  • no 30

Interesanti dizaini

Ir grūti iedomāties dzīvojamo istabu bez sienas moduļu noliktavas vai moduļu plauktu. Un, tā kā šie interjera dizaini ir tik nepieciešami, ir labāk, ja virtuves iekārta ir neparasta un interesanta, nevis ierasta un neizteiksmīga. Ticiet man, izvēloties neparastu sienu savai viesistabai, būs lieliska ietekme uz telpas interjeru. Bet tāda ir neparasta viesistabas siena? Atbildes var atrast šeit ievietotajos attēlos.

Būtisks priekšnoteikums – spilgtākais punkts telpā – pieci MDF dēļi izskats un dizains, netradicionāla estētiska vai funkcionāla kvalitāte. Netipisku ( slīpēta tektonika, nelineāras plaukti, lauztas kontūras ) vairs nevar uzskatīt par parastu. Lakotas, daudzkrāsainas, grieztas, glazētas, izgaismotas fasādes vēl labāk. Modulārā uzglabāšanas sistēma ar drosmīgu dekoru “izaug” par īstu mākslas darbu. Un attiecīgi uztverts: jums jāpiekrīt, ka mūsu izvēlētajās fotogrāfijās redzamajām dzīvojamās istabas uzglabāšanas sistēmām ir spēcīga personība. Materiālu un apdares materiālu izvēle, lai pabeigtu darījumu: fotoattēlā redzēsiet sienas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes tradicionāliem un inovatīviem materiāliem, glancētas vai matēti lakotas, ar stikla un plastmasas apdari, finierētas ar finieri, polsterētas ar audumu.

Svarīgi, lai viesistabas siena atbilstu jūsu praktiskajām vajadzībām. Dārgiem traukiem iegādājieties klasiskos vitrīnas. Kompaktais un stilīgais plaukts jūsu iecienītākajām grāmatām un albumiem. Plazmas displeja paneli un citas digitālās iekārtas var ērti izvietot modernā moduļu glabāšanas sistēmā.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Irina Straume

    Vai jūs varētu iedalīt sienas skapīšus šajā sarakstā pēc to neparastuma? Meklēju neitrālu, bet aizraujošu dizainu, kas pievienotu viesistabai ievērojamu personību! Paldies par jūsu ieteikumiem!

    Atbildēt
    1. Dzintars

      Jā, protams! Sienas skapīšus varu iedalīt pēc to neparastuma šādi:
      1. Metāla skapīši ar industriālu dizainu un industriālu skrūvju detaļām.
      2. Koka skapīši ar vienkāršu un dabīgu dizainu, kas radītu siltumu un mierīgu atmosfēru viesistabā.
      3. Stikla skapīši ar modernu un elegantu dizainu, kas būtu gan stilīgs, gan funkcionals elements interjerā.
      4. Maksimālistiski skapīši ar daudz dažādiem rakstiem un krāsām, kas piesaistītu uzmanību un radītu interesantu akcentu telpā.
      Ceru, ka šie ieteikumi būs noderīgi un palīdzēs izvēlēties īpaši dizainu jūsu viesistabai!

      Atbildēt
Pievienojiet komentārus