...

13 labākie pītie dīvāni

Gaisīgs vieglums ir visu pīto mēbeļu raksturīga iezīme. Tas vienmēr izskatās izsmalcināti un lieliski papildina jebkuru interjeru.

Sākotnēji pītos dīvānus izgatavoja tikai no tā, ko cilvēki varēja paņemt no dabas: niedrēm, bambusa, rotangpalmas, vīnogulājiem vai vītolu spieķiem. Mūsdienās dizaineri piedāvā risinājumus ne tikai no dabīgiem materiāliem, bet arī no sintētiskiem materiāliem. Ja agrāk tie bija tikai kompakti dīvāni ar 2 vai 3 sēdvietām, tad mūsdienās pītie modeļi var būt pat modulāri: veidot stūra vai n-veida kompozīcijas, pat arhipelāga formas dīvānus.

Būtu maldīgi uzskatīt pītos dīvānus par āra mēbelēm. Sintētisko šķiedru versijas var izmantot uz āra terasēm un dārzā. Bet pilnībā koka vai pīti modeļi ir paredzēti tikai mājsaimniecībām.

Izvēlieties dīvānus


Regency dīvāns no Restoration

Dīvāns Marco no EvaldMebel

EvaldMebel dienas gulta Sicilija
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Āris Juris

    Kāda ir šīs sarakstes pamatā esošā kritēriju izvēle? Vai tika ņemti vērā komforts, izturība, materiāls vai cita kategorija?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus