...

25 bērnu mēbeļu komplekti un daļas

Mūsu bērni ir pelnījuši labāko: skaistākās bērnu mēbeles un interjera piederumi ir redzami foto redakcijā.

Visu to labāko – bērni!

Labākās bērnu mēbeles stilīgi un ērti komplekti, funkcionāli skolas mēbeļu komplekti, eleganti aksesuāri un atsevišķas mēbeles, kas var radīt komfortu un mājīgumu bērna guļamistabā. Izvēloties kvalitatīvas un skaistas mēbeles no pazīstamiem ražotājiem, jūs savam bērnam nodrošināsiet interjeru, kas viņam būs ērts un patīkams.

Ja jūsu mērķis ir iekārtot nelielu telpu, tad kompaktās bērnu mēbeles ir labākais funkcionālais risinājums. Moduļu divstāvu gulta, ko var izjaukt un pārveidot par divām atsevišķām gultām, daudzfunkcionāls taburete ar rokturi, ko var izmantot kā krēslu, kafijas galdiņu vai pat plauktu, polsterēts šūpuļkrēsls, ko var izmantot kā šūpuļzirdziņu, jo tam nav roku balstu – noteikti būs piemērots jūsu bērnam.

Oriģinālās bērnu mēbeles radīs īpašu atmosfēru – Pasakains, fantastisks, piepildīts ar simboliem un lietām, kas interesē jūsu bērnu. Pankroka iedvesmoti mēbeļu komplekti – Bērnu istabā jābūt melnai un sarkanai paleti, stilīgām mēbelēm ar ādu un kniedētām detaļām, tapetēm ar ekstravagantiem zīmējumiem, aksesuāriem un dažādām mūzikas ikonām.. Elektriskās ģitāras paklājiņi, mikrofona formas lampa… Vide, kas jaunajam rokerim liek justies kā zivij ūdenī.

Skaistās bērnu mēbeles uzrunās mazo princesi – Meitenēm ir pieejami izsmalcināti komplekti ar klasiskiem motīviem, kā arī mēbeles ar populāriem varoņiem un rotaļlietām, piemēram, japāņu kaķenīti "Hello, Kitty".

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Viktors Kulis

    Vai ir iespējams iegādāties šos bērnu mēbeļu komplektus un daļas pie jums? Kur var atrast vairāk informācijas par to cenu, dizainu un izmēriem? Vai pieejamas dažādas krāsas un stilu varianti? Vienkārši interesējos, jo esmu meklējušs piemērotas mēbeles savam bērnam un vēlētos zināt, vai jūsu veikalā ir šāds piedāvājums. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus