...

25 itāļu bērnu mēbeļu komplekti

Lai tos apbrīnotu, jums nav jāved bērns uz muzejiem, galerijām vai teātriem. Pietiekami, lai izrotātu savu istabu ar itāļu bērnu mēbelēm, kas nav sliktākas par īstiem mākslas darbiem.

Itāļu bērnu mēbeles pilnībā atbilst sauklim "Viss labākais bērni". Ar šādu moto darbojas gandrīz visi Itālijas bērnu mēbeļu ražotāji. Itāļu mēbeles mazuļiem un pusaudžiem nevar sajaukt ar citām. Oriģināls dizains, uzmanība detaļām, holistiska pieeja bērnu istabas dizainam, augstas kvalitātes materiāli – Tieši tas padara itāļu bērnu mēbeles tik populāras.

Itāļiem bērns ir.. Neliela, bet neatkarīga personība. Tāpēc itāļu mēbeles bērnu istabām ir diezgan "pieaugušo" mēbeles priekšmeti: rakstāmgaldi, plaukti, kumodes, naktsskapīši utt.. Tas dod bērniem iespēju iepazīt pasauli ne tikai mierīgi atpūšoties un rotaļājoties, bet arī radoši darbojoties un mācoties.

Izvēloties itāļu bērnu mēbeles, bērnam var automātiski iemācīt labu gaumi. Galu galā tās ir vairāk līdzīgas mākslas darbiem nekā parastām mēbelēm. Tie ir aktīvi roku darbs. Runājot par krāsām, daži ražotāji dod priekšroku spēlēm ar kontrastiem un cenšas bērnu istabā ienest visas varavīksnes krāsas; citi dod priekšroku pārbaudītiem un mierīgiem toņiem un liek uzsvaru uz detaļām ( piemēram, viņi rotā galvgali ar &#41griezumu;.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Laima Priede

    Vai lasot šo tekstu, ir iespēja uzzināt vairāk par 25 itāļu bērnu mēbeļu komplektiem? Kur var atrast vairāk informācijas?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus