...

24 grāmatu plaukti

Tās ir izgatavotas no dabīgā koka, tamburato un MDF, dekorētas ar stikla ieliktņiem, profilētu furnitūru, intarsiju, izgaismotas, lakotas un vaskotas. Veiciet savu izvēli!

Mājas bibliotēkai

Koka grāmatu plaukts lieliski izskatīsies dzīvojamā istabā vai mājas birojā. Ja jums ir liela bibliotēka, ir nepieciešams ietilpīgs grāmatu plaukts ar cietiem plauktiem: vērtīgas lietotas grāmatas neuzkrāsies putekļi aiz stikla durvīm un būs labi saglabātas ilgu laiku.

Neliels, bet pievilcīgs skapis ir laba izvēle pat virtuvei vai guļamistabai. Arī šajās telpās ir daudz glabāšanas vietu Mīļākie, bieži pārlasītie romāni, pavārgrāmatas. Mūsdienu bibliotēku klāstā īpašnieki var izvēlēties no moduļu sistēmas, grāmatu plaukta, vitrīnas ar stiklotu priekšpusi, lielas sienas, mazas grāmatu bibliotēkas, lielas sienas vai tradicionālā grāmatu plaukta, bīdāmām durvīm, veramām durvīm, atvilktnēm un nišām.

Plānojat skapī glabāt ko citu, ne tikai grāmatas? Meklējiet modeli ar atvilktnēm Dokumentus var aizslēgt, bet atvērtās sadaļas var izmantot ģimenes fotoattēliem un suvenīriem. Padomājiet, vai jūsu garderobei ir nepieciešams apgaismojums, kā tai jāizskatās Vienkārši vai grezni?

Dārgi skapji ir izgatavoti no vērtīga masīvkoka, koks ir tonēts dažādos toņos, patinēts. Lai uzlabotu materiāla īpašības un izskatu, tas tiek apstrādāts ar dabīgo bišu vasku, lakām un krāsām izsmalcinātos toņos. Mēbeles rotā arhitektoniski elementi, lietie misiņa un bronzas furnitūra, intarsijas, stiklojums.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Linda Zvaigzne

    Vai mēs varam zināt, kādas grāmatas tiek glabātas šajos 24 grāmatu plauktos?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus