...

13 zaļi grāmatu plaukti

Dabas spilgtās krāsas piepilda jūsu telpu ar enerģiju, bet ne pārāk novērš uzmanību. Zaļā krāsa papildina gandrīz visas spektra krāsas, un tai ir ļoti daudz interesantu toņu.

Zaļajai krāsai ir atjaunojoša iedarbība. Ja tomēr neesat gatavs dzīvot zaļā interjerā, jums vajadzētu apsvērt, vai jūsu mājās ir vismaz viena zaļa mēbele. Piemēram, varat iegādāties zaļu grāmatu plauktu. Tā ir ideāla akcenta krāsa, kas neizjauc telpas vizuālo viengabalainību. Galu galā zaļā krāsa var saderēt ar gandrīz jebkuru krāsu, izņemot violetu. Lai interjers būtu vēsāks, iegādājieties grāmatu plauktu jūras krāsā. Siltas krāsas labi sader ar salātiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Kaspars Muižniece

    Kāda ir jūsu viedokļa par 13 zaļiem grāmatu plauktiem? Vai tā ir kāda īpaša nozīme vai jūs tos minējāt tikai vēršanās uzmanību uz to?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus