...

15 gultu konfigurācijas diviem bērniem

Kā organizēt guļamvietu divām personām vienā bērnistabā? Mūsdienās tirgus piedāvā daudz iespēju dažādiem telpu izmēriem un izkārtojumiem – no dažāda dizaina divstāvu gultām līdz gultām, kas ir daļa no mēbeļu transformatoriem.

Bērnu gultas diviem bērniem papildus to galvenajam mērķim tagad tiek aicinātas risināt vēl vienu problēmu – bērnu gultas diviem bērniem rūpēties par ergonomisku telpu.

Bērnu istabas atšķiras pēc to uzglabāšanas ietilpības un individuālās arhitektūras. Tāpēc tradicionālā dizaina divstāvu gulta bērniem var nebūt piemērota visās istabās. Tāpēc moderno divvietīgo gultu klāstā ir daudz ergonomisku, progresīvi domājošu mēbeļu. Guļamās vietas šajās gultiņās ir izvietotas atšķirīgi un ne vienmēr tradicionālajā veidā. Ja gultiņa ir viengabalaina, gultas līmeņi ne tikai paralēli, bet arī perpendikulāri viens otram.

Bērnu gultas diviem bērniem var būt daļa no transformatora programmas ar sistēmu, kas ļauj izveidot izkārtojumus atpūtai, mācībām, rotaļām. Piemēram, viena no gultām Iebūvēts un saliekams, kad galds ir pacelts. Bērnu guļvietas divstāvu gultā var pilnībā atdalīt: standarta gultiņa un divvietīga bēniņu gulta uz "celtņa" kājām kājas. Kompaktās bērnu mēbeļu sistēmas ietver izvelkamās gultas.

Kura bērnu gulta ( vai gultas ) ir piemērota jūsu bērna istabai?? Redakcijas foto ceļvedis, lai palīdzētu atrast pareizo risinājumu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Anete Straume

    Vai ir iespējams iegādāties gultu konfigurāciju ar 15 gultām diviem bērniem?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus