Trīs guļamistabas ar bērnistabu diviem bērniem: Olgas Kulekinas projekts

Ko darīt, ja jūsu dzīvoklī ir divi bērni, kuriem nevar ierādīt atsevišķu istabu?? Arhitekte Olga Kulekina ierosināja savu risinājumu: izvietot bērnus lielākajā telpā kopā un sadalīt to divās zonās ar vitrāžas starpsienu.

Veidojot 3-istabu dzīvokļa interjeru, tika ņemta vērā vecāku vēlme, lai vienā telpā būtu divas bērnu istabas – zēna un meitenes guļamistabas ir atdalītas ar stikla starpsienu.

Dzīvokļa detaļas: 3 istabu dzīvoklis pagaidu dzīvesvietai Krasnajā Presnijā.

Dzīvokļa īpašnieki: Laulāts pāris ar diviem bērniem.

Klienta vēlmes: atsevišķa ieeja uz vannas istabu no vecāku guļamistabas, divas guļamistabas vienā bērna istabā, gaišs interjers un augstas kvalitātes dabiski materiāli.

Trīs guļamistabu dzīvokļa interjers pēc pārplānošanas.

Dzīvokļa īpašnieki nedzīvo Maskavā pastāvīgi, bet, lai uzturēšanās laikā galvaspilsētā sev neatņemtu mājas atmosfēru, viņi nolēma aprīkot savu dzīvokli Krasnajā Presnijā visaugstākajā kategorijā. Arhitektam bija sarežģīts uzdevums sadalīt bērnu istabu divās atsevišķās zonās 8 gadus vecam zēnam un 12 gadus vecai meitenei. Telpā tika izveidota pēc pasūtījuma izgatavota koka un stikla starpsiena ar smilšstrūklas vitrāžu, kas imitē tapešu rakstu. Tikai meitenes istabā ir logs, bet dienas gaisma brīvi iekļūst zēna istabā caur stikla starpsienu.

Trīs istabu dzīvokļa interjerā pēc klientu pieprasījuma tika izmantots daudz dabīga zaļa oniksa. Oriģinālajā baltajā parketā iestrādāts oniksam līdzīgs zaļš marmora inkrustējums ar sudrabainu mirdzumu papildina sienu dekoru.

Zālē, kas pārtop par viesistabu, vienu no sienām rotā linkrūsta ar reljefu ziedu rakstu. Glezniecība uz virsmas ir veidota zelta krāsā, kas ir redzama tikai tuvumā; no tālienes siena izskatās balta.

Iekšdurvīm tika izmantoti rokturi no Itālijas rūpnīcas Longhi jaunās zaļā oniksa kolekcijas.

Viesistabas centrā grīdas segums ir neparasts balts parkets ar akmens ieliktņiem, bet malas ir noklātas ar tādām pašām flīzēm kā zālē.. tā apvieno divas daudzfunkcionālas telpas.

Lasīt arī  Studijas tipa dzīvoklis mātei un divām meitām ar atvērtu telpu: dizainere Maria Svidinskaya

Dzīvojamā istabā, kas ir savienota ar virtuvi, viena no sienām ir veidota no oniksa ar rakstu, un arī pretī esošais virtuves priekšauts ir apšūts ar to.

Dzīvojamo istabu rotā Murano stikla lustras.

Lielais logs meitenītes istabā nodrošina pietiekamu gaismas pieplūdumu zēna istabā.

Vecākā māsa vienmēr var izmantot aizkaru, lai pasargātu sevi no ziņkārīgā jaunākā brāļa acīm.

Galda lampa ar izliektu pamatni, kas atbilst elegantajam kaltā dzelzs spoguļa rāmim.

Zēnu un meiteņu guļamistabas mēbeles un iekārtojums ir identisks.

Oriģinālais galvgalis galvenajā guļamistabā stiepjas pāri visai sienai.

Pretī logam galvenajā guļamistabā ir ieeja garderobē.

Viesu vannas istaba bija skaisti iekārtota ar dažādiem materiāliem – svītrainas tapetes, baltas flīzes un smilškrāsas mozaīkas.

Pilnībā caurspīdīga dušas siena vizuāli paplašina viesu vannas istabu.

Vanna ir ērti integrēta darba virsmā, kas ir spilgts vannas istabas krāsu akcents.

Vannas istabā ir ne tikai vanna, bet arī dušas stūris ar baltām mozaīkas flīzēm.

Lasiet arī par Dizaina un arhitektūras biroja projektu un darbībuJauns interjers

Skatiet dzīvokļu interjerus

Dzīvokļa interjers no dizainera īstenotā projekta Dzīvokļa interjers no Archiplus projekta Dzīvokļa interjers no dizainera projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: