Pufa krēsli ar gudriem pārvalkiem

Mācītāja krēslam nav stingra rāmja. Tas nozīmē, ka tā kalpos jums mūžīgi. Tiklīdz to uzšūsiet, varat to atjaunināt katru mēnesi. Iegūstiet daudz izturīga auduma uzreiz.

Materiāli un instrumenti: 2,5 m x 1,4 m smaga auduma gabals, lai uzšūtu pārvalku;
2,5 m x 1,4 m auduma gabals sēdekļa pārvalkam;
0,3-0,4 m3 polistirola bumbiņas kā pildījumu;
Rāvējslēdzēja garums ir 40 cm un 1 m;
Milimetru vai pergamenta papīrs;
diegu, šķēres, zīmuli, krītu vai ziepju gabaliņu.

Vienkāršs veids, kā atsvaidzināt interjeru Izveidojiet spilgtus jaunus akcentus, uzšujot pārvalkus uz mēbelēm, ar kurām iekārtota telpa. Šajā ziņā krēsli bez rāmja ir laba ideja auglīga tēma! Kad šāds krēsls ir uzšūts, jūs varat to atjaunināt vismaz reizi mēnesī. Bez formas, bet mājīgs Šāds krēsls izskatās kā soma. Lai to izgatavotu, jums ir nepieciešams vienkāršs modelis un izturīgs audums.

Mācītāja krēslam ir ne viens, bet divi pārvalki – ārējais un iekšējais. Iekšējais maiss var būt izgatavots no jebkura jaukta auduma.


Lasiet arī:

  • Kā izgatavot zaru mēbeles
  • Atjaunot mūsu pusdienu galdu
  • Bērnu šūpulis ar mūsu pašu rokām


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: