Mēbeļu skapji: kā klasika kontrastē ar mūsdienu piedāvājumu?

Skapja mēbeles ir izgatavotas, lai uzglabātu lietas, taču tas neatņem tām nozīmi kopējā telpas dizainā. Pirms izvēlaties – tradīcijas vai inovācijas – ir vērts noskaidrot, kādas ir galvenās atšķirības.

No kādām daļām tās sastāv?

Klasika Klasiskās korpusa mēbeles Ietver standarta moduļu komplektu: tukšs skapis, vitrīna, kumodes, atvērti plaukti. Tos ir iespējams izvietot tikai noteiktā veidā ( ne vairāk kā 2-3 variācijas ).

Laikmetnieki Modernā stila mēbeles ar rāmi priecē ar daudzveidību. Komplektā var būt līdz pat 60 unikāliem moduļiem, sākot no drēbju skapjiem un beidzot ar īpaši izstrādātiem iekārtu skapjiem. Skapīši un bāri bieži vien ir izgaismoti. Salieciet vienības vienu uz otras, piekariet tās pie sienas vai kombinējiet tās visdīvainākajās konfigurācijās. Varat pats darboties kā dizainers, izvēloties moduļus un izvietojuma iespējas. Vai arī varat uzticēties rūpnīcas dizaineriem un iegādāties pilnu komplektu, ko viņi ir sastādījuši.

Modernā stila moduļu mēbelēm nav atpazīstamas formas, tās katru reizi ir jaunas, un tās veido klients, sakārtojot moduļus sev vēlamā secībā.

Push – atvēršanas mehānisms Visbiežāk mēbelētās mēbeles modernā stilā. Klasisko mēbeļu ražotāji var pievienot tehnoloģiskas ērtības arī vintage mēbeļu dizainam.

Attēlā: Push-pull skapis FA0010010017-0071, IFAB.

Kādi veidgabali?

Klasika Klasiskās korpusa mēbeles gandrīz vienmēr ir aprīkotas ar pusapaļiem vai ovāliem rokturiem, parasti tumšā bronzas krāsā.

Lasīt arī  Galds ar pārsteigumu no Pallucco Italia

Mūsdienīgs drēbju skapis Modernās korpusa mēbeles var uzstādīt bez furnitūras. Rokturu vietā.. aklā griešana vai push-pull sistēma atvērts".

Rāmja materiāli

Klasika Kopumā tradicionālo korpusa mēbeļu rāmim nav īpašu dekoratīvu funkciju, tāpēc visbiežāk tas ir izgatavots no laminētas skaidu plātnes, tas ir lēts un praktisks.

Laikmetnieki Modernas mēbeles: krāsotas vai laminētas kokšķiedru plātnes aizmugurējai sienai. Taču varat rēķināties ar izvēli: rāmja pārklājumam noteikti būs pieejamas 2 vai 3 dažādas krāsas un faktūras.

Priekšējais materiāls

Klasika Lētākie tradicionālie korpusa mēbeļu varianti ir izgatavoti no MDF, bet masīvākie modeļi ir izgatavoti no masīvkoka. Klasiskās masīvkoka korpusa mēbeles var būt finierētas ar īsta koka finieri, tonētas vai lakotas.

Vērtīgu sugu finiera izmantošana, dažādu veidu koka finiera intarsijas uz mēbeļu fasādēm ir galvenie klasiskā stila mēbeļu dekorēšanas paņēmieni.

  • Garderobe 1501/P, Signorini & Coco fabrika.
  • Skapis 2042 pēc Medea.
  • Garderobe Vecās fabrikas Lumi tradīcijas.
  • Skapis 7900 no Selva.

Laikmetnieki Mūsdienu mēbeļu vienkāršās, plakanās fasādes parasti ir izgatavotas no lētas skaidu plātnes vai MDF plāksnes. Stikla durvis, kas pielīmētas pie plākšņu rāmjiem, ir aktuālas visu veidu skapjiem un joprojām iestrādāti alumīnija rāmjos.

Klasiskās mēbeles rotā bagātīgi kokgriezumi. Apdares elementi bieži vien ir izgatavoti no dārgmetāla.

Uz fotoattēla: konsole EUR-03-0129 Drop Leaf by John-Richard.

Kura apdare

Klasika Klasiskās mēbeles nav iedomājamas bez tradicionālajiem cokola statņiem, karnīzēm un konsolēm, kas izgatavotas no īsta koka vai presēta putupoliuretāna (pēc pilnveidošanas tās ir grūti atšķirt no īsta koka ). Par dārgu "klasiku" Bieži tiek izmantoti augstas kvalitātes finiera veidi: sarkankoks, melnkoks, valrieksts, kastaņu saknes, savvaļas bumbieru, ābolu vai plūmju koks, pat eikalipts un rožkoks.

Lasīt arī  23 koši krāsoti ādas dīvāni

Laikmetnieki Krāsainas emaljas izmanto modernām mēbeļu fasādēm, tās labi sader ar kodolīgām ģeometriskām formām. Cits seguma veids – Finieris, kas labi izskatās gan uz vienkāršām modernām, gan greznām klasiskām fasādēm.

Dažādu moderno drēbju skapju apdares veidu piemēri

  • Guardaroba 16.32 skapis ar Flou
  • Camelgroup Vela drēbju skapis
  • Napol Smart 2 drēbju skapis
  • Skapis Onda Bīdāmās durvis no Benedetti Mobili

Garderobe Guardaroba 16.32 pēc Flou.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: