mēbeļu impērija Vidusaustrumu karalistē

Trīs desmitgadēs Ķīnas pilsētā Letsungā ir izveidojusies pasaulē lielākā mēbeļu pilsēta. Tās mērogs ir satriecošs.

Attēlā: Luvra – Viens no lielākajiem un reprezentatīvākajiem mēbeļu pilsētas tirdzniecības centriem Letsunā.

Letsune ( Guangdžou, Pērļu upes delta )- Ķīnas mēbeļu rūpniecības sirds, tās "ugunīgais dzinējs", kas ar katru gadu strādā arvien precīzāk un produktīvāk. Pilsētā atrodas 180 mūsdienīgi mēbeļu centri, tostarp Luvras Starptautiskais mēbeļu izstāžu centrs, Canton Donghong Furniture Corporation, sanlink korporācija, Daxin tirgi, «Tuanyi, «Liangfu, Tirdzniecības centrs Empire (((((( Guo. Pilsētā ir 50 000 darbinieku, 3800 ķīniešu un ārvalstu tirgotāju, 1300 ražotāju un 20 000 tūristu dienā.

Attēlā: kokgriešana Ķīnas nacionālā māksla. Tradicionālās koka mēbeles tiek ražotas dažās Letsunas rūpnīcās un ir diezgan dārgas. Tas galvenokārt ir paredzēts "jaunajiem ķīniešiem", t. i., turīgā vidusšķira.

Ķīnieši jau ir lauzuši stereotipus un pierādījuši pasaulei, ka viņi var ražot kvalitatīvas mēbeles. Ķīnas mēbeļu rūpnīcām tagad ir viss: kvalitatīvi materiāli, modernas iekārtas un tehnoloģijas. Trūkst tikai viņu pašu radīto dizaineru. Taču ķīnieši prot mācīties un strādāt. Arī Izvirziet lielu mērķi un ejiet uz to. Pārējais ir tikai laika jautājums.

Ķīnas mēbeļu eksports pagājušajā gadā sasniedza gandrīz 50 miljardus. ASV dolāri. Debesu impērijas ražotāji tagad aktīvi attīsta jaunus tirgus Dienvidaustrumāzijā ( ASEAN ) un Tuvajos Austrumos, Austrālijā, Āfrikā un Krievijā. Pieprasījums pēc Ķīnas mēbelēm mūsu valstī katru gadu pieaug. Latvijas ģenerālkonsuls Guandžou Mihails Medvedevs stāsta, ka 2012. gadā divpusējā tirdzniecība sasniedza gandrīz 90 miljardus dolāru. dolāru. Paredzams, ka līdz 2020. gadam tas būs 200 miljardi.

Attēlā: rets gadījums: ķīniešu dizaineri izmantoja īstas ādas, lai rotātu gultas modeli, kas izgatavots no masīvkoka.

Attēlā: modernas mēbeles, kas prezentētas Shunlyan mēbeļu centru izstāžu zālēs un "Empire" ir svarīgi.

Attēlā: Kantonas gadatirgus, kurā cita starpā tiek demonstrētas mēbeles, aksesuāri un citi interjera priekšmeti vissvarīgākais biznesa pasākums visā Āzijā.

Attēlā: instalācijas ikgadējā itāļu dizaina mēbeļu izstādē Luvrā.

Lasīt arī  Lumi meklē talantus
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Edgars

    Kādas ir šīs impērijas mēbeles? Vai tās ir veidotas no vietējiem vai importētiem materiāliem? Vai ir iespējams saņemt šīs mēbeles arī ārpus karalistes robežām? Kāda ir šo mēbeļu kvalitāte un izturība? Vai impērijai ir interneta vietne vai veikals, kur var apskatīt un iegādāties šīs mēbeles?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: