Pavasaris Debesu impērijā

Kantonas gadatirgus 113. gadatirgus sākas aprīlī. Āzijas lielākā izstāde uzņem apmeklētājus no visas pasaules.

Ķīnas importa un eksporta izstāde ( Ķīnas importa un eksporta izstāde ) vai Kantonas izstāde- Viens no lielākajiem gadatirgiem pasaulē un visplašākais Āzijā. Pēdējos gados izstāde ir kļuvusi arvien populārāka, un tā ir piesaistījusi milzīgu skaitu Eiropas apmeklētāju un dalībnieku. Nav pārsteidzoši, ka daudzi Rietumu zīmoli jau sen ir pārcēluši ražošanu uz Ķīnu.

Kantonas gadatirgū piedalās uzņēmumi no ASV, Itālijas, Vācijas, Apvienotās Karalistes, Spānijas un citām valstīm. Šeit var atrast praktiski visu – no interjera dekoriem līdz celtniecības materiāliem, no sadzīves tehnikas līdz gardēžiem, no apģērba un apaviem līdz suvenīriem.
Izstāde, kas dibināta 1957. gadā, notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Katra sesija notiek trīs posmos.

Kantonas 113. gadatirgus datumi:
Pirmais solis: 15- 2013. gada 19. aprīlis. 9:30-18:00
Otrais solis: 23- 2013. gada 27. aprīlis. 9:30-18:00
Trešais posms: 1- 2013. gada 5. maijā. 9:30-18:00
Vairāk informācijas par Ķīnas importa un eksporta izstādi
Vairāk lasiet oficiālajā vietnē.

Lasīt arī  Interjers par puscenu dzīvokļu interjeru salonā Maskavā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: